Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Врятувати Ростислава: нечисть намагається задушити дитину
<p><strong>Маленький хлопчик наполегливо намагається себе задушити. Його батьки в жаху: скільки б вони не намагалися ховати від дитини мотузки, він все одно знаходить спосіб спорудити петлю. Чому  дитина шукає смерті?</strong></p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 36 від 31.03.2019 батьки трирічного Ростислава б'ють на сполох: вони впевнені, що їхнього сина намагається вбити якась нечисть. Подружжя вже кілька разів знаходило свою дитину практично задушеним. Маленький Ростик знаходить мотузки і накидає їх собі на шию, як ніби збирається повіситися...</p> <p>Мама Ростислава ні на крок не відходить від сина. Після того, як батьки почали бачити чорний силует поруч з дитиною, їх страх посилився ще більше. Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019, в який кошмар перетворилося життя звичайної української сім'ї.</p> <p>Більш того, зла сила почала полювати і за Сергієм - батьком Ростислава. Раз по раз чоловік потрапляє в небезпечні для життя ситуації.</p> <p>У проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 36 подружжя розповіло про кілька таких випадків:</p> <ul> <li>на Сергія несподівано впав лист гіпсокартону;</li> <li>електропила вийшла з ладу і ледь не залишила чоловіка без голови;</li> <li>автомобіль Сергія сам собою спалахнув прямо на заправці.</li> </ul> <p>Ні для одного з цих випадків немає раціонального пояснення. Сергій і його дружина впевнені: якась нечиста сила намагається знищити їх сім'ю.</p> <p>Експерти проекста Слідство ведуть екстрасенси 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> і Ольга Стогнушенко приїхали до Чернігова, щоб врятувати практично зневірених людей.</p> <p>Розпитавши сім'ю, екстрасенси дізналися шокуючі речі. Виявляється, батько Сергія наклав на себе руки два роки тому - він повісився...</p> <p>Таролог Ольга Стогнушенко побачила страшне бачення: до неї прийшла жінка з конвертом, в якому лежав... відрізаний палець! Як вона пов'язана з тим, що відбувається із сім'єю Сергія? Який страшний вчинок скоїв його батько-самовбивця в минулому? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 36 від 31.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-35">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35</a>.</p>

Врятувати Ростислава: нечисть намагається задушити дитину

Всі випуски | 2019

Врятувати Ростислава: нечисть намагається задушити дитину

Маленький хлопчик наполегливо намагається себе задушити. Його батьки в жаху: скільки б вони не намагалися ховати від дитини мотузки, він все одно знаходить спосіб спорудити петлю. Чому  дитина шукає смерті?

У проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 36 від 31.03.2019 батьки трирічного Ростислава б'ють на сполох: вони впевнені, що їхнього сина намагається вбити якась нечисть. Подружжя вже кілька разів знаходило свою дитину практично задушеним. Маленький Ростик знаходить мотузки і накидає їх собі на шию, як ніби збирається повіситися...

Мама Ростислава ні на крок не відходить від сина. Після того, як батьки почали бачити чорний силует поруч з дитиною, їх страх посилився ще більше. Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019, в який кошмар перетворилося життя звичайної української сім'ї.

Більш того, зла сила почала полювати і за Сергієм - батьком Ростислава. Раз по раз чоловік потрапляє в небезпечні для життя ситуації.

У проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 36 подружжя розповіло про кілька таких випадків:

  • на Сергія несподівано впав лист гіпсокартону;
  • електропила вийшла з ладу і ледь не залишила чоловіка без голови;
  • автомобіль Сергія сам собою спалахнув прямо на заправці.

Ні для одного з цих випадків немає раціонального пояснення. Сергій і його дружина впевнені: якась нечиста сила намагається знищити їх сім'ю.

Експерти проекста Слідство ведуть екстрасенси 2019 Хаял Алекперов і Ольга Стогнушенко приїхали до Чернігова, щоб врятувати практично зневірених людей.

Розпитавши сім'ю, екстрасенси дізналися шокуючі речі. Виявляється, батько Сергія наклав на себе руки два роки тому - він повісився...

Таролог Ольга Стогнушенко побачила страшне бачення: до неї прийшла жінка з конвертом, в якому лежав... відрізаний палець! Як вона пов'язана з тим, що відбувається із сім'єю Сергія? Який страшний вчинок скоїв його батько-самовбивця в минулому? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 36 від 31.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35.