Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мертва дівчинка просить про допомогу: хто вбив хвору дитину?
<p><strong>Немає нічого страшнішого і сумнішого, ніж смерть дитини. Коли екстрасенси були в Кам'янець-Подільському, мертва дівчинка знайшла Рубіну Цибульську і попросила її про допомогу. Хто міг убити дівчинку з великим серцем?</strong></p> <p>Експерти проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 39 від 07.04.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> збиралися повертатися до Києва, коли їх несподівано знайшла нова справа.</p> <p>На виході з готелю Рубіна Цибульська побачила мертву дівчинку з вогнем в руках. Привид попросив циганську ясновидицю про допомогу. Дівчинка розповіла Рубіні, що її вбили. Тепер смерть загрожує і її сестрі теж...</p> <p>Дух не відпустить циганську ясновидицю, поки вона не допоможе. Рубіна знає, що ігнорувати прохання мертвих не можна. Одного разу вона вже зробила таку помилку, і нічим хорошим це не закінчилося.</p> <p><strong>У Рубіни несподівано піднялася температура, тому вона не змогла взяти участь у розслідуванні. Що трапилося з ясновидицею? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019!</strong></p> <p>Олена Курилова вирішила розібратися у справі самостійно і знову побачила дух дівчинки. Екстрасенса здивувало те, що в руках у дитини була... ритуальна чаша! Такі предмети вона бачила тільки у ясновидця Хаяла Алекперова.</p> <p>Олена звернулася за порадою до азербайджанського колеги. Він дуже здивувався, почувши про чашу з бачення Курилової. Виявляється, це - мусульманський ритуальний атрибут для виклику духів. Але як такий предмет міг потрапити в руки маленької дівчинки? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39 від 07.04.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p><a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> приїхав до Кам'янця-Подільського і приєднався до розслідування. Вони разом із Оленою Куриловою знайшли матір загиблої дівчинки.</p> <p>Жінка розповіла експертам програми Слідство ведуть екстрасенси 2019, що її дочка померла два місяці тому. У дитини було хворе серце. Якщо причиною смерті маленької Ксенії була хвороба, то чому в баченні Рубіни вона говорила про вбивство? Дізнайтеся розгадку цієї таємничої справи у  проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39 від 07.04.2019 - дивіться розслідування онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-38">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 38</a>.</p>

Мертва дівчинка просить про допомогу: хто вбив хвору дитину?

Всі випуски | 2019

Мертва дівчинка просить про допомогу: хто вбив хвору дитину?

Немає нічого страшнішого і сумнішого, ніж смерть дитини. Коли екстрасенси були в Кам'янець-Подільському, мертва дівчинка знайшла Рубіну Цибульську і попросила її про допомогу. Хто міг убити дівчинку з великим серцем?

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39 від 07.04.2019 Олена Курилова та Рубіна Цибульська збиралися повертатися до Києва, коли їх несподівано знайшла нова справа.

На виході з готелю Рубіна Цибульська побачила мертву дівчинку з вогнем в руках. Привид попросив циганську ясновидицю про допомогу. Дівчинка розповіла Рубіні, що її вбили. Тепер смерть загрожує і її сестрі теж...

Дух не відпустить циганську ясновидицю, поки вона не допоможе. Рубіна знає, що ігнорувати прохання мертвих не можна. Одного разу вона вже зробила таку помилку, і нічим хорошим це не закінчилося.

У Рубіни несподівано піднялася температура, тому вона не змогла взяти участь у розслідуванні. Що трапилося з ясновидицею? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019!

Олена Курилова вирішила розібратися у справі самостійно і знову побачила дух дівчинки. Екстрасенса здивувало те, що в руках у дитини була... ритуальна чаша! Такі предмети вона бачила тільки у ясновидця Хаяла Алекперова.

Олена звернулася за порадою до азербайджанського колеги. Він дуже здивувався, почувши про чашу з бачення Курилової. Виявляється, це - мусульманський ритуальний атрибут для виклику духів. Але як такий предмет міг потрапити в руки маленької дівчинки? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39 від 07.04.2019 на сайті Teleportal.ua

Хаял Алекперов приїхав до Кам'янця-Подільського і приєднався до розслідування. Вони разом із Оленою Куриловою знайшли матір загиблої дівчинки.

Жінка розповіла експертам програми Слідство ведуть екстрасенси 2019, що її дочка померла два місяці тому. У дитини було хворе серце. Якщо причиною смерті маленької Ксенії була хвороба, то чому в баченні Рубіни вона говорила про вбивство? Дізнайтеся розгадку цієї таємничої справи у  проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39 від 07.04.2019 - дивіться розслідування онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 38.