Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смерть п'ятирічної дівчинки: екстрасенси шукають водія-вбивцю
<p><strong>Правосуддя не завжди наздоганяє винних. Так чоловік, через якого померла маленька дівчинка, вже другий рік гуляє на свободі. Чи знайдуть його екстрасенси?</strong></p> <p>Експерти проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 1 від 28.01.2019 намагаються зробити те, чого не змогли домогтися суд і прокуратура - покарати злочинця і нарешті домогтися справедливості.</p> <p><strong>Героїні програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1 розповіли трагічну історію про смерть маленької Маргарити.</strong></p> <p>Надя і Таня майже два роки тому потрапили в аварію. Жінки ледь вижили після зіткнення лоб в лоб. А ось п'ятирічну дочку Тетяни Маргариту лікарям врятувати не вдалося... Уже пішов другий рік після смерті дівчинки, а її вбивця досі на волі.</p> <p>За словами героїнь Слідство ведуть екстрасенси 2019, винуватець аварії летів на них на шаленій швидкості.</p> <p>Після офіційного розслідування водія автомобіля-вбивці, Олексія, засудили на сім років позбавлення волі. Та тільки вирок так і залишився лише текстом на папері. Олексій не з'явився на засідання, і тепер успішно ховається від правосуддя. Ні поліція, ні суд, ні прокуратура не змогли допомогти Тетяні. Тоді вона звернулася до редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 з проханням знайти вбивцю.</p> <p>Експерти проекту - ясновидець Сурен Джулакян і біла відьма Теодора - вирушили на пошуки чоловіка, який не бажає брати на себе відповідальність за смерть дитини.</p> <p>Взявши фотографію дівчинки в руки, Теодора побачила її душу: Маргарита просила екстрасенса врятувати її сестру.</p> <p>Екстрасенси здивувалися: ані Тетяна, ані її сестри нічого не сказали про те, що у матері Маргарити є ще одна дитина. І тільки тоді, коли Сурен і Теодора прибули на місце аварії, все стало на свої місця - виявилося, що Таня вагітна... і її ще ненароджена донька в смертельній небезпеці! Чи вийшло у Сурена і Теодори знайти вбивцю дівчинки і врятувати її сестру? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1 від 28.01.2019 на сайті Teleportal.ua</p>

Смерть п'ятирічної дівчинки: екстрасенси шукають водія-вбивцю

Всі випуски | 2019

Смерть п'ятирічної дівчинки: екстрасенси шукають водія-вбивцю

Правосуддя не завжди наздоганяє винних. Так чоловік, через якого померла маленька дівчинка, вже другий рік гуляє на свободі. Чи знайдуть його екстрасенси?

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1 від 28.01.2019 намагаються зробити те, чого не змогли домогтися суд і прокуратура - покарати злочинця і нарешті домогтися справедливості.

Героїні програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1 розповіли трагічну історію про смерть маленької Маргарити.

Надя і Таня майже два роки тому потрапили в аварію. Жінки ледь вижили після зіткнення лоб в лоб. А ось п'ятирічну дочку Тетяни Маргариту лікарям врятувати не вдалося... Уже пішов другий рік після смерті дівчинки, а її вбивця досі на волі.

За словами героїнь Слідство ведуть екстрасенси 2019, винуватець аварії летів на них на шаленій швидкості.

Після офіційного розслідування водія автомобіля-вбивці, Олексія, засудили на сім років позбавлення волі. Та тільки вирок так і залишився лише текстом на папері. Олексій не з'явився на засідання, і тепер успішно ховається від правосуддя. Ні поліція, ні суд, ні прокуратура не змогли допомогти Тетяні. Тоді вона звернулася до редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 з проханням знайти вбивцю.

Експерти проекту - ясновидець Сурен Джулакян і біла відьма Теодора - вирушили на пошуки чоловіка, який не бажає брати на себе відповідальність за смерть дитини.

Взявши фотографію дівчинки в руки, Теодора побачила її душу: Маргарита просила екстрасенса врятувати її сестру.

Екстрасенси здивувалися: ані Тетяна, ані її сестри нічого не сказали про те, що у матері Маргарити є ще одна дитина. І тільки тоді, коли Сурен і Теодора прибули на місце аварії, все стало на свої місця - виявилося, що Таня вагітна... і її ще ненароджена донька в смертельній небезпеці! Чи вийшло у Сурена і Теодори знайти вбивцю дівчинки і врятувати її сестру? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1 від 28.01.2019 на сайті Teleportal.ua