Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жорстоке полювання нечистої сили на 23-річну дівчину
<p>Розслідування почалось із дивного дзвінка Ольги Стогнушенко. Телефоном постійний експерт програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 у 10 випуску повідомила своїй колезі Олені Куриловій, що вона та ще одна дівчина в небезпеці. Екстрасенс попросила приїхати на Черкащину. Що сталося з Ольгою? Подробиці далі.</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 10 від 12.02.2019 експерти розслідували дивні речі, які відбуваються із 23-річною Аліною Церковною. Її матір, Оксана, повідомила екстрасенсів, що з 2005 року з дівчиною почало коїтися дещо потойбічне: героїня передбачила смерть свого дядька. Звісно, що ніхто не надав цьому серйозного значення. Проте за декілька років страшні сни знову навідали Аліну.</p> <p>Мати та донька зрозуміли — усі сновидіння віщі. А нещодавно Аліні Церковній наснилася власна смерть. Після цього в героїні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 почалися незрозумілі проблеми зі здоров’ям. Лікарі не можуть пояснити стан дівчини. Пані Оксана збагнула — справа пов’язана із потойбічними силами. Тому вона звернулася за допомогою до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси. На їхній заклик відгукнулися одні з найсильніших — Олена Курилова та Ольга Стогнушенко.</p> <p>Екстрасенси миттю прибули до селища Єрки Черкаської області. Вони зрозуміли — за дівчиною полює нечиста сила. Тим більше, напередодні розслідування Ользі Стогнушенко побачила видіння, що Аліну забирають на той світ померлі духи. Які таємниці та гріхи приховує сім’я? Дізнайтесь про це в 10 випуску Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Експерти починають шукати ключ до розгадки хворобливих нападів і снів Аліни. Карти показали Олені й Ользі, що справа має ще кілька таємниць:</p> <ul> <li>великий гріх матері;</li> <li>дії розпусного рідного дідуся;</li> <li>ті самі приступи Ольги Король, що й у героїні.</li> </ul> <p>Не пропустіть найцікавіше — дивіться онлайн проект Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 10 від 12.02.2019 разом з Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-9">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9</a>.</p>

Жорстоке полювання нечистої сили на 23-річну дівчину

Всі випуски | 2019

Жорстоке полювання нечистої сили на 23-річну дівчину

Розслідування почалось із дивного дзвінка Ольги Стогнушенко. Телефоном постійний експерт програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 у 10 випуску повідомила своїй колезі Олені Куриловій, що вона та ще одна дівчина в небезпеці. Екстрасенс попросила приїхати на Черкащину. Що сталося з Ольгою? Подробиці далі.

У проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 10 від 12.02.2019 експерти розслідували дивні речі, які відбуваються із 23-річною Аліною Церковною. Її матір, Оксана, повідомила екстрасенсів, що з 2005 року з дівчиною почало коїтися дещо потойбічне: героїня передбачила смерть свого дядька. Звісно, що ніхто не надав цьому серйозного значення. Проте за декілька років страшні сни знову навідали Аліну.

Мати та донька зрозуміли — усі сновидіння віщі. А нещодавно Аліні Церковній наснилася власна смерть. Після цього в героїні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 почалися незрозумілі проблеми зі здоров’ям. Лікарі не можуть пояснити стан дівчини. Пані Оксана збагнула — справа пов’язана із потойбічними силами. Тому вона звернулася за допомогою до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси. На їхній заклик відгукнулися одні з найсильніших — Олена Курилова та Ольга Стогнушенко.

Екстрасенси миттю прибули до селища Єрки Черкаської області. Вони зрозуміли — за дівчиною полює нечиста сила. Тим більше, напередодні розслідування Ользі Стогнушенко побачила видіння, що Аліну забирають на той світ померлі духи. Які таємниці та гріхи приховує сім’я? Дізнайтесь про це в 10 випуску Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Експерти починають шукати ключ до розгадки хворобливих нападів і снів Аліни. Карти показали Олені й Ользі, що справа має ще кілька таємниць:

  • великий гріх матері;
  • дії розпусного рідного дідуся;
  • ті самі приступи Ольги Король, що й у героїні.

Не пропустіть найцікавіше — дивіться онлайн проект Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 10 від 12.02.2019 разом з Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск — дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9.