Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повінчатися з мерцем: моторошна історія жінки з квітковим ім'ям
<p>Наречена у чорній сукні. Любовний трикутник з мерцем. Екстрасенси взялися за розслідування по-справжньому моторошної справи!</p> <p><strong>Експерт проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 11 від 17.02.2019 Ярослава Федорова прийшла до редакції з дивним проханням.</strong></p> <p>Відьма побачила сон: мертва молода дівчина попросила її знайти чоловіка, який намагається затягнути на той світ живу жінку. Прокинувшись, Ярослава Федорова одразу намалювала портрет жінки, якій загрожує небезпека. Відьма попросила команду проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знайти її. Складність полягала в тому, що Ярослава знала про жінку тільки те, що її ім'я має бути якось пов'язане з квітами.</p> <p>Редакція проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 цілий місяць переглядала як електронні, так і паперові листи в пошуках жінки зі сну, але вони не увінчалися успіхом.</p> <p>А пізніше трапилося щось дивне: жінка з портрета сама з'явилася в редакцію Слідство ведуть екстрасенси 2019! І звуть її - Квітослава.</p> <p>Вона живе в Житомирі, щасливо заміжня, двоє дітей. Але з недавніх пір життя Квітослави перетворилося на кошмар. Вона бачить страшні сни, після яких в її житті відбуваються неймовірні речі: вона мало не захлинулася, просто попивши води; на неї ледь не впав важкий рекламний щит; а недавно Квітослава потрапила в аварію і ледь не померла!</p> <p>Ці нещасні випадки не можуть бути простим збігом. Дізнавшись, що жінка зі сну з'явилася в редакцію Слідство ведуть екстрасенси 2019, Ярослава Федорова теж приїхала, щоб особисто поговорити з Квітославою.</p> <p>Квітослава розповіла про мертвого чоловіка, який приходить до неї уві сні. А ще вона бачить себе в чорному весільному платті... Чоловік кличе її за собою, на той світ. Квітославу лякають ці сни. Жінка не хоче вмирати, тому вона і звернулася до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>За її справу взялися Ярослава Федорова і відьма-некромант Жанна Шулакова. Квітослава про це не знає, але немає нічого більш небезпечного, ніж побратися з мерцем... Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 11 від 17.02.2019 на сайті Teleportal.ua, чи вийшло у експертів врятувати ні в чому не винну жінку від вірної смерті.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-10">Слідство ведуть екстрасенси 10</a></p>

Повінчатися з мерцем: моторошна історія жінки з квітковим ім'ям

Всі випуски | 2019

Повінчатися з мерцем: моторошна історія жінки з квітковим ім'ям

Наречена у чорній сукні. Любовний трикутник з мерцем. Екстрасенси взялися за розслідування по-справжньому моторошної справи!

Експерт проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 11 від 17.02.2019 Ярослава Федорова прийшла до редакції з дивним проханням.

Відьма побачила сон: мертва молода дівчина попросила її знайти чоловіка, який намагається затягнути на той світ живу жінку. Прокинувшись, Ярослава Федорова одразу намалювала портрет жінки, якій загрожує небезпека. Відьма попросила команду проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знайти її. Складність полягала в тому, що Ярослава знала про жінку тільки те, що її ім'я має бути якось пов'язане з квітами.

Редакція проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 цілий місяць переглядала як електронні, так і паперові листи в пошуках жінки зі сну, але вони не увінчалися успіхом.

А пізніше трапилося щось дивне: жінка з портрета сама з'явилася в редакцію Слідство ведуть екстрасенси 2019! І звуть її - Квітослава.

Вона живе в Житомирі, щасливо заміжня, двоє дітей. Але з недавніх пір життя Квітослави перетворилося на кошмар. Вона бачить страшні сни, після яких в її житті відбуваються неймовірні речі: вона мало не захлинулася, просто попивши води; на неї ледь не впав важкий рекламний щит; а недавно Квітослава потрапила в аварію і ледь не померла!

Ці нещасні випадки не можуть бути простим збігом. Дізнавшись, що жінка зі сну з'явилася в редакцію Слідство ведуть екстрасенси 2019, Ярослава Федорова теж приїхала, щоб особисто поговорити з Квітославою.

Квітослава розповіла про мертвого чоловіка, який приходить до неї уві сні. А ще вона бачить себе в чорному весільному платті... Чоловік кличе її за собою, на той світ. Квітославу лякають ці сни. Жінка не хоче вмирати, тому вона і звернулася до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.

За її справу взялися Ярослава Федорова і відьма-некромант Жанна Шулакова. Квітослава про це не знає, але немає нічого більш небезпечного, ніж побратися з мерцем... Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 11 від 17.02.2019 на сайті Teleportal.ua, чи вийшло у експертів врятувати ні в чому не винну жінку від вірної смерті.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 10