Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Хто вбив чотирнадцятирічну Іванку?
<p><strong>Тіло чотирнадцятирічної Іванки знайшли в річці. </strong><strong>Мертва дівчина була страшно понівечена. Хто міг створити таке з нещасної дівчинкою... і не тільки з нею?</strong></p> <p>До редакції проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 12 від 17.02.2019 звернулася мама загиблої дівчинки.</p> <p>В один жахливий день Іванка пішла в магазин і не повернулась. Її шукали протягом декількох годин. Тіло дівчинки виявили в жахливому стані - грудна клітка пробита, не вистачає зубів, джинси розірвані... Невже якийсь звір - людиною таку істота не назвеш - спробував згвалтувати маленьку, ніжну Іванку, а після цього побив до смерті? Правоохоронці досі не знають, хто вбивця. Вони не дали ніяких коментарів щодо розслідування ні адвокату проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, ні родичам дівчинки. Убита горем мати хоче будь-що-будь дізнатися, хто створив таке з її крихіткою. У неї залишилася одна надія - екстрасенси.</p> <p>На допомогу жінці приїхали ясновидиця Олена Курилова та сільський маг з Чехії Ольга Калинова.</p> <p>Чеська ясновидиця прибула на місце перша. У готелі, де вона оселилася, почали відбуватися дивні речі. Ольга Курилова працювала з фотографією загиблої Іванки та раптом провалилася в безпробудний сон... Тим часом, кран у її ванній кімнаті зламався сам собою - вода ледь не затопила номер і навіть почала виливатися на поверх. Команді проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 і працівникам готелю довелося 15 хвилин стукати в двері ясновидиці, яка ніяк не могла прокинутися - до неї прийшло бачення про Іванку.</p> <p>Ольга Калинова побачила померлу дівчинку в воді. Та попросила у екстрасенса зупинити клятву, яка несе смерть... Що мала на увазі Іванка? Про яку таку страшну клятву ведеться мова? Ясновидці спробували дізнатися це в новому розслідуванні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Олена Курилова теж побачила сон з Іванкою. В її баченні якийсь хлопець знімав з пальця дівчини обручку... Але ж дівчинці було лише чотирнадцять років!</p> <p>В ході розслідування ясновидці дізналися про смерть ще двох дівчат, дивно схожих на Іванку... Хто вбив дівчаток, і як їх смерті пов'язані з дівчиною, яка повісилася ще чотири роки тому? Дивіться шокуюче розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 12 від 17.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-11">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 11</a></p>

Хто вбив чотирнадцятирічну Іванку?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Хто вбив чотирнадцятирічну Іванку?

Тіло чотирнадцятирічної Іванки знайшли в річці. Мертва дівчина була страшно понівечена. Хто міг створити таке з нещасної дівчинкою... і не тільки з нею?

До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 12 від 17.02.2019 звернулася мама загиблої дівчинки.

В один жахливий день Іванка пішла в магазин і не повернулась. Її шукали протягом декількох годин. Тіло дівчинки виявили в жахливому стані - грудна клітка пробита, не вистачає зубів, джинси розірвані... Невже якийсь звір - людиною таку істота не назвеш - спробував згвалтувати маленьку, ніжну Іванку, а після цього побив до смерті? Правоохоронці досі не знають, хто вбивця. Вони не дали ніяких коментарів щодо розслідування ні адвокату проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, ні родичам дівчинки. Убита горем мати хоче будь-що-будь дізнатися, хто створив таке з її крихіткою. У неї залишилася одна надія - екстрасенси.

На допомогу жінці приїхали ясновидиця Олена Курилова та сільський маг з Чехії Ольга Калинова.

Чеська ясновидиця прибула на місце перша. У готелі, де вона оселилася, почали відбуватися дивні речі. Ольга Курилова працювала з фотографією загиблої Іванки та раптом провалилася в безпробудний сон... Тим часом, кран у її ванній кімнаті зламався сам собою - вода ледь не затопила номер і навіть почала виливатися на поверх. Команді проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 і працівникам готелю довелося 15 хвилин стукати в двері ясновидиці, яка ніяк не могла прокинутися - до неї прийшло бачення про Іванку.

Ольга Калинова побачила померлу дівчинку в воді. Та попросила у екстрасенса зупинити клятву, яка несе смерть... Що мала на увазі Іванка? Про яку таку страшну клятву ведеться мова? Ясновидці спробували дізнатися це в новому розслідуванні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Олена Курилова теж побачила сон з Іванкою. В її баченні якийсь хлопець знімав з пальця дівчини обручку... Але ж дівчинці було лише чотирнадцять років!

В ході розслідування ясновидці дізналися про смерть ще двох дівчат, дивно схожих на Іванку... Хто вбив дівчаток, і як їх смерті пов'язані з дівчиною, яка повісилася ще чотири роки тому? Дивіться шокуюче розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 12 від 17.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 11