Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Диявол в масці ангела і три одержимі жінки
<p><strong>Диявол в масці ангела захопив тіла трьох жінок. Яку жахливу травму приховує кожна з них? Справа шокувала навіть найдосвідченіших екстрасенсів!</strong></p> <p>До редакції проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 13 від 18.02.2019 прийшло коротке відео-повідомлення, від якого кров холоне в жилах. Чоловік і син Зої Кудрявцевої прислали запис, на якому жінка несамовито кричить посеред церкви. Що за нечисть  вселилася в нещасну? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>П'ять років тому героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 почала страждати від страшних нападів. Жінка просто втратила контроль над своїм тілом - її трясло і викручувало, ніби на шарнірах. Чоловік Зої розповів журналістам проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 про те, що навіть він відчував, як всередині його дружини щось штовхається.</p> <p>Через цю невідому силу Зоя втратила хорошу роботу і практично перестала виходити на вулицю. Єдина надія жінки - це екстрасенси.</p> <p><strong>Найсильніші експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 відгукнулися на клік про допомогу. Однак Сурен Джулакян з самого початку повів себе дивно.</strong></p> <p>Екстрасенс заявив своїй колезі <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіні Цибульській</a>, що вона не може їхати на це розслідування - адже вона циганка. А після цього він... забрав у ясновидиці все золото і поїхав сам! Що найшло на Сурена Джулакяна? Чому Рубіні Цибульської не можна було їхати на цю справу? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p><strong>Емпат Ольга Стогнушенко приїхала на заміну циганськ</strong><strong>ій ясновидиці.</strong></p> <p>Вона повинна була приїхати додому до героїні сюжету Слідство ведуть екстрасенси 2019, але замість цього чомусь зупинилася біля дверей зовсім іншого будинку.</p> <p>Дивно, але Ольга Стогнушенко знайшла жінку з точно такою ж енергетикою, як у Зої! Дві одержимі в одному місті? Або навіть... три? Що твориться в маленькому місті на Сумщині? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 13 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-12">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 12</a></p>

Диявол в масці ангела і три одержимі жінки

Всі випуски | 2019

Диявол в масці ангела і три одержимі жінки

Диявол в масці ангела захопив тіла трьох жінок. Яку жахливу травму приховує кожна з них? Справа шокувала навіть найдосвідченіших екстрасенсів!

До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 13 від 18.02.2019 прийшло коротке відео-повідомлення, від якого кров холоне в жилах. Чоловік і син Зої Кудрявцевої прислали запис, на якому жінка несамовито кричить посеред церкви. Що за нечисть  вселилася в нещасну? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

П'ять років тому героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 почала страждати від страшних нападів. Жінка просто втратила контроль над своїм тілом - її трясло і викручувало, ніби на шарнірах. Чоловік Зої розповів журналістам проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 про те, що навіть він відчував, як всередині його дружини щось штовхається.

Через цю невідому силу Зоя втратила хорошу роботу і практично перестала виходити на вулицю. Єдина надія жінки - це екстрасенси.

Найсильніші експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 відгукнулися на клік про допомогу. Однак Сурен Джулакян з самого початку повів себе дивно.

Екстрасенс заявив своїй колезі Рубіні Цибульській, що вона не може їхати на це розслідування - адже вона циганка. А після цього він... забрав у ясновидиці все золото і поїхав сам! Що найшло на Сурена Джулакяна? Чому Рубіні Цибульської не можна було їхати на цю справу? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Емпат Ольга Стогнушенко приїхала на заміну циганській ясновидиці.

Вона повинна була приїхати додому до героїні сюжету Слідство ведуть екстрасенси 2019, але замість цього чомусь зупинилася біля дверей зовсім іншого будинку.

Дивно, але Ольга Стогнушенко знайшла жінку з точно такою ж енергетикою, як у Зої! Дві одержимі в одному місті? Або навіть... три? Що твориться в маленькому місті на Сумщині? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 13 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 12