Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про вбивство 24-річного Максима: екстрасенси вийшли на слід
<p>Коли поліція безсила, у справу вступають екстрасенси. Деякі розслідування бувають небезпечними навіть для людей з надможливостями. На цей раз експерти зіткнулися відразу з декількома небезпечними злочинцями!</p> <p><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 17 від 25.02.2019 експерти розслідували вбивство молодого хлопця з Житомирської області.</strong></p> <p>Поліція спробувала закрити справу, списавши все на самогубство. Сім'я покійного Максима жахнулася такій перспективі, адже вони хочуть, щоб злочинець був покараний! Тут-то до справи і приєдналися експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019. Вони відразу відчули, що смерть Максима не була ні суїцидом, ні випадковістю. Хто і навіщо забрав життя молодого хлопця?</p> <p><strong>У той фатальний день ніщо не віщувало біди.</strong></p> <p>Максим приїхав на вихідні додому до батьків. Увечері він вирішив піти в гості до друзів... і вже не повернувся. Через тиждень його тіло з пробитою головою і слідами побоїв знайшли в болоті. З невідомої причини слідчий не хотів звертати увагу на численні синці та порізи на тілі хлопця... Дивіться подробиці в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Максим був благополучним хлопцем із дружиною та двома дітьми. Йому було всього 24 роки - і ціле життя попереду. Так чому ж слідчі нічого не роблять, щоб хоча б принести спокій його батькам?</p> <p>Розслідуванням цієї справи зайнялися експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> і Ольга Стогнушенко. До них приєднався «народний адвокат» <a href="https://teleportal.ua/person/mikhaylo-prisyazhnyuk">Михайло Присяжнюк</a>.</p> <p>Яна першим же ділом зробила розклад на картах Таро, який відкрив їй дві речі:</p> <ul> <li>на руках у вбивці Максима - не одна смерть;</li> <li>злочинців було двоє.</li> </ul> <p>Отже, експерти програм Слідство ведуть екстрасенси 2019 відправилися на пошуки двох чоловіків, які вбили Максима. Але чому тоді Ольга Стогнушенко бачить образ жінки у ставку? Невже любляча дружина загиблого хлопця має якесь відношення до його смерті? Адже вона... вже двічі вдова! Дивіться подробиці розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 17 від 25.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-16">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 16</a></p>

Справа про вбивство 24-річного Максима: екстрасенси вийшли на слід

Всі випуски | 2019

Справа про вбивство 24-річного Максима: екстрасенси вийшли на слід

Коли поліція безсила, у справу вступають екстрасенси. Деякі розслідування бувають небезпечними навіть для людей з надможливостями. На цей раз експерти зіткнулися відразу з декількома небезпечними злочинцями!

У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 17 від 25.02.2019 експерти розслідували вбивство молодого хлопця з Житомирської області.

Поліція спробувала закрити справу, списавши все на самогубство. Сім'я покійного Максима жахнулася такій перспективі, адже вони хочуть, щоб злочинець був покараний! Тут-то до справи і приєдналися експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019. Вони відразу відчули, що смерть Максима не була ні суїцидом, ні випадковістю. Хто і навіщо забрав життя молодого хлопця?

У той фатальний день ніщо не віщувало біди.

Максим приїхав на вихідні додому до батьків. Увечері він вирішив піти в гості до друзів... і вже не повернувся. Через тиждень його тіло з пробитою головою і слідами побоїв знайшли в болоті. З невідомої причини слідчий не хотів звертати увагу на численні синці та порізи на тілі хлопця... Дивіться подробиці в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Максим був благополучним хлопцем із дружиною та двома дітьми. Йому було всього 24 роки - і ціле життя попереду. Так чому ж слідчі нічого не роблять, щоб хоча б принести спокій його батькам?

Розслідуванням цієї справи зайнялися експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Яна Пасинкова і Ольга Стогнушенко. До них приєднався «народний адвокат» Михайло Присяжнюк.

Яна першим же ділом зробила розклад на картах Таро, який відкрив їй дві речі:

  • на руках у вбивці Максима - не одна смерть;
  • злочинців було двоє.

Отже, експерти програм Слідство ведуть екстрасенси 2019 відправилися на пошуки двох чоловіків, які вбили Максима. Але чому тоді Ольга Стогнушенко бачить образ жінки у ставку? Невже любляча дружина загиблого хлопця має якесь відношення до його смерті? Адже вона... вже двічі вдова! Дивіться подробиці розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 17 від 25.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 16