Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одержима з Мукачева і таємний задум духів води
<p>Оксана більше десяти років мучиться від невідомої сили. Потойбічні голоси намагаються змусити її зробити щось страшне. На жаль, це не божевілля, а щось більш страшне...</p> <p>Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 2 від 29.01.2018 - підприємниця з Мукачева, щаслива мати трьох дітей і бабуся чудесного онука. Життя Оксани була не таким вже поганим, доки одинадцять років тому вона не почула голоси.</p> <p><strong>«Убий», - каже їй щось. І це лякає Оксану до тремтіння.</strong></p> <p>Героїня програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 подумала, що вона сходить з розуму, і відправилася по лікарях. Доктора тільки розводили руками: жінка абсолютно здорова.</p> <p>Тоді Оксана звернулася до церкви. Священик сказав, що в неї вселився злий дух. Однак ані він, ані інші служителі церкви не змогли допомогти нещасній - нечисту силу виявилося не так-то просто перемогти.</p> <p>Оксана знала, що їй потрібна допомога, тому вона звернулася до експертів Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Останні десять років її мучили дивні напади, які з кожним роком тільки частішали і ставали все сильнішими. Рідні почали її боятися. Але найстрашніше самій Оксані: нечиста сила хоче смерті її дітей... Голоси вимагають від жінки, щоб вона вбила своїх синів і внука.</p> <p>Після того, як Оксана дійсно напала на дітей, вона буквально благала про допомогу. Жінка не пробачить собі, якщо з ними щось трапиться. І, тим не менш, вона абсолютно нічого не може вдіяти з тією силою, яка щільно в ній засіла.</p> <p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Олена Курилова та Ольга Стогнушенко відгукнулися на прохання жінки і приїхали в Мукачево.</p> <p>Як тільки ясновидці зайшли у двір, як нечиста сила в Оксані прокинулася... Що мучить мати трьох дітей? Яку страшну знахідку виявили на задньому дворі її будинку? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 2 від 29.01.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-1">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1</a></p>

Одержима з Мукачева і таємний задум духів води

Всі випуски | 2019

Одержима з Мукачева і таємний задум духів води

Оксана більше десяти років мучиться від невідомої сили. Потойбічні голоси намагаються змусити її зробити щось страшне. На жаль, це не божевілля, а щось більш страшне...

Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 2 від 29.01.2018 - підприємниця з Мукачева, щаслива мати трьох дітей і бабуся чудесного онука. Життя Оксани була не таким вже поганим, доки одинадцять років тому вона не почула голоси.

«Убий», - каже їй щось. І це лякає Оксану до тремтіння.

Героїня програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 подумала, що вона сходить з розуму, і відправилася по лікарях. Доктора тільки розводили руками: жінка абсолютно здорова.

Тоді Оксана звернулася до церкви. Священик сказав, що в неї вселився злий дух. Однак ані він, ані інші служителі церкви не змогли допомогти нещасній - нечисту силу виявилося не так-то просто перемогти.

Оксана знала, що їй потрібна допомога, тому вона звернулася до експертів Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Останні десять років її мучили дивні напади, які з кожним роком тільки частішали і ставали все сильнішими. Рідні почали її боятися. Але найстрашніше самій Оксані: нечиста сила хоче смерті її дітей... Голоси вимагають від жінки, щоб вона вбила своїх синів і внука.

Після того, як Оксана дійсно напала на дітей, вона буквально благала про допомогу. Жінка не пробачить собі, якщо з ними щось трапиться. І, тим не менш, вона абсолютно нічого не може вдіяти з тією силою, яка щільно в ній засіла.

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Олена Курилова та Ольга Стогнушенко відгукнулися на прохання жінки і приїхали в Мукачево.

Як тільки ясновидці зайшли у двір, як нечиста сила в Оксані прокинулася... Що мучить мати трьох дітей? Яку страшну знахідку виявили на задньому дворі її будинку? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 2 від 29.01.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 1