Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смертельні воронки: хто прокляв ціле село?
<p>Небезпечне розслідування триває! Ольга Янковська і Яна Пасинкова думали, що їм потрібно допомогти одній жінці, а виявилося, що їм потрібно врятувати ціле село.</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 26 від 12.03.2019 експерти опинилися під загрозою смерті. Ольга Янковська і Яна Пасинкова продовжують розбиратися зі справою Ірини – це розслідування почалося в 25 випуску програми Слідство ведуть екстрасенси. Експерти дізналися історію сім'ї жінки та навіть змогли помирити її з сестрою. Але на цьому справа не закінчилася – дивіться продовження прямо зараз!</p> <p><strong>Розслідування ледь не опинилося під загрозою зриву.</strong></p> <p>Таролог <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> поїхала без попередження, а у Ольги Янковської стався дивний напад. У відьми потекла кров із носа, вона почала проклинати оточуючих. Прокинувшись, Ольга поспішила до матері Ірини. У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 дізнайтеся історію жінки, яка так і не навчила свою дочку любити. Ольга Янковська відчула дві смертельні воронки. На межі однієї з них опинилася вона, на межі іншої – Яна Пасинкова. Куди зникла таролог? І чому вона прислала таємниче повідомлення... з пекла? Дивіться прямо зараз в програмі Слідство ведуть ексрасенси 2019 випуск 26!</p> <p><strong>Відьмі вдалося помирити матір і дочку, але проблема виявилася куди більш масштабною, ніж сімейні чвари.</strong></p> <p>Ольга Янковська зрозуміла, що нечисть впливає не тільки на Ірину та її мати – щось тяжіє над усім селом! Хто міг проклясти маленьке селище і за що? За які гріхи відповідають мешканці? Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 спробували це з'ясувати. Всіх жителів села переслідують нещастя - померлі чоловіки, викидні, хвороби... Нікого не щадять смертоносні воронки. І навіть життя відьми і таролога опинилося в небезпеці. Дивіться завершення шокуючого розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 26 від 12.03.2019</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-25">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 25</a></p>

Смертельні воронки: хто прокляв ціле село?

Всі випуски | 2019

Смертельні воронки: хто прокляв ціле село?

Небезпечне розслідування триває! Ольга Янковська і Яна Пасинкова думали, що їм потрібно допомогти одній жінці, а виявилося, що їм потрібно врятувати ціле село.

У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 26 від 12.03.2019 експерти опинилися під загрозою смерті. Ольга Янковська і Яна Пасинкова продовжують розбиратися зі справою Ірини – це розслідування почалося в 25 випуску програми Слідство ведуть екстрасенси. Експерти дізналися історію сім'ї жінки та навіть змогли помирити її з сестрою. Але на цьому справа не закінчилася – дивіться продовження прямо зараз!

Розслідування ледь не опинилося під загрозою зриву.

Таролог Яна Пасинкова поїхала без попередження, а у Ольги Янковської стався дивний напад. У відьми потекла кров із носа, вона почала проклинати оточуючих. Прокинувшись, Ольга поспішила до матері Ірини. У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 дізнайтеся історію жінки, яка так і не навчила свою дочку любити. Ольга Янковська відчула дві смертельні воронки. На межі однієї з них опинилася вона, на межі іншої – Яна Пасинкова. Куди зникла таролог? І чому вона прислала таємниче повідомлення... з пекла? Дивіться прямо зараз в програмі Слідство ведуть ексрасенси 2019 випуск 26!

Відьмі вдалося помирити матір і дочку, але проблема виявилася куди більш масштабною, ніж сімейні чвари.

Ольга Янковська зрозуміла, що нечисть впливає не тільки на Ірину та її мати – щось тяжіє над усім селом! Хто міг проклясти маленьке селище і за що? За які гріхи відповідають мешканці? Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 спробували це з'ясувати. Всіх жителів села переслідують нещастя - померлі чоловіки, викидні, хвороби... Нікого не щадять смертоносні воронки. І навіть життя відьми і таролога опинилося в небезпеці. Дивіться завершення шокуючого розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 26 від 12.03.2019

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 25