Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ворота в пекло і вбиті діти: за що розплачується Марія?
<p>Марію вже двадцять років переслідує невідома сутність. Вона втратила волю до життя і навіть хотіла втопитися. За які гріхи розплачується жінка? І... чи за свої взагалі?</p> <p>До редакції проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 34 від 26.03.2019 прийшли емпат Ольга Стогнушенко і відьма-відлюдниця Ольга Янковська. Експерти хотіли переглянути нові звернення, щоб визначитися, за які справи варто братися.</p> <p><strong>Несподівано сталося щось надзвичайне: Ольга Стогнушенко облила редактор</strong><strong>а проекту Слідство ведуть екстрасенси водою і накинулася на неї із звинуваченнями! У експерта явно вселил</strong><strong>ося щось потойбічне.</strong></p> <p>Екстрасенси зрозуміли, що на емпата так вплинуло відкрите на комп'ютері фото жінки. Це було зображення Марії, яке вона прикріпила до свого листа. Стогнушенко і Янковська зрозуміли, що їм терміново потрібно виїжджати в Одеську область - на допомогу Марії.</p> <p><strong>Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 розповіла свою історію. Все почалося ще в далекому дитинстві.</strong></p> <p>Марія ще маленькою почала бачити дивні речі. З колодязя до неї тягнулися чиїсь руки, щось пересувалося по кімнаті... Згодом бачення стали чіткішими. Коли Марія виросла, її кошмар став виглядати, як чоловік. Потойбічний гість приходив до неї ночами, лягав поруч, обіймав. Марія не могла нічого зробити, а вранці виявляла на тілі сліди укусів і подряпин. Вона дійшла до такого відчаю, що навіть хотіла втопитися – дізнайтеся подробиці в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Жінка кілька разів викликала священиків, але бачення все одно поверталися. Зневірившись, вона написала листа в редакцію Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Чому Ольга Стогнушенко так дивно відреагувала на фотографію Марії? Більш того – під час розслідування експерт кілька разів ніби втрачала контроль над собою! Яку таємницю приховує вода, і за яку жорстокість доводиться розплачуватися Марії і її дітям? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 34 від 26.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-33">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 33</a></p>

Ворота в пекло і вбиті діти: за що розплачується Марія?

Всі випуски | 2019

Ворота в пекло і вбиті діти: за що розплачується Марія?

Марію вже двадцять років переслідує невідома сутність. Вона втратила волю до життя і навіть хотіла втопитися. За які гріхи розплачується жінка? І... чи за свої взагалі?

До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 34 від 26.03.2019 прийшли емпат Ольга Стогнушенко і відьма-відлюдниця Ольга Янковська. Експерти хотіли переглянути нові звернення, щоб визначитися, за які справи варто братися.

Несподівано сталося щось надзвичайне: Ольга Стогнушенко облила редактора проекту Слідство ведуть екстрасенси водою і накинулася на неї із звинуваченнями! У експерта явно вселилося щось потойбічне.

Екстрасенси зрозуміли, що на емпата так вплинуло відкрите на комп'ютері фото жінки. Це було зображення Марії, яке вона прикріпила до свого листа. Стогнушенко і Янковська зрозуміли, що їм терміново потрібно виїжджати в Одеську область - на допомогу Марії.

Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 розповіла свою історію. Все почалося ще в далекому дитинстві.

Марія ще маленькою почала бачити дивні речі. З колодязя до неї тягнулися чиїсь руки, щось пересувалося по кімнаті... Згодом бачення стали чіткішими. Коли Марія виросла, її кошмар став виглядати, як чоловік. Потойбічний гість приходив до неї ночами, лягав поруч, обіймав. Марія не могла нічого зробити, а вранці виявляла на тілі сліди укусів і подряпин. Вона дійшла до такого відчаю, що навіть хотіла втопитися – дізнайтеся подробиці в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Жінка кілька разів викликала священиків, але бачення все одно поверталися. Зневірившись, вона написала листа в редакцію Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Чому Ольга Стогнушенко так дивно відреагувала на фотографію Марії? Більш того – під час розслідування експерт кілька разів ніби втрачала контроль над собою! Яку таємницю приховує вода, і за яку жорстокість доводиться розплачуватися Марії і її дітям? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 34 від 26.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 33