Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вогонь і смерть: потойбічна сила полює на сім'ю Дмитра
<p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси розкрили безліч справ. Серед них були і складні, і сумні, і навіть відверто страшні. Так що ж могло змусити розридатися бувалу відьму?</p> <p><strong>До редакції проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 40 від 07.04.2019 прийшла ясновидиця Олена Курилова. Їй кілька днів поспіль снився страшний сон, в якому три дівчинки просили допомогти якомусь Дмитру.</strong></p> <p>Попрацювавши з картами, <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a> дізналася, що дівчатка з її сну померли страшною смертю - вони згоріли живцем. Вона попросила журналістів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знайти більше інформації про нещасних.</p> <p>Команді програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 вдалося знайти дівчаток - вони згоріли під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія». Поспілкувавшись з батьками однієї з них, Олена Курилова змогла вийти на Дмитра, про якого говорив дух.</p> <p>Ясновидиця покликала на допомогу відьму-некроманта з Харкова Жанну Шулакову. Разом вони відправилися у Коханівку - дізнатися, що за небезпека загрожує Дмитру. Мертві не приходять просто так - це експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знають дуже добре.</p> <p>Екстрасенси дуже швидко зрозуміли, чому дівчинка зі сну попереджала про вогонь.</p> <p>У будинку Дмитра нещодавно сталася пожежа - штора в дитячій кімнаті ніби загорілася сама собою! Олена Курилова впевнена: у трагедії винна якась потойбічна сила. І полює вона якраз на дітей чоловіка...</p> <p>Дмитро і його дружина дуже бояться за своїх синів, адже пожежа була не єдиним нез'ясовним явищем у будинку подружжя. Вони розповіли ясновидцям, як дзеркало зненацька зірвалося зі стіни і ледь не вбило одного з хлопчиків. На щастя, дитина встигла відійти, і удар прийшовся по Дмитру.</p> <p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 вирішили з'ясувати, що за потужна і небезпечна сила полює на діточок. В ході розслідування Жанна Шулакова побачила такі моторошні картини, що не змогла стримати сліз! Що могло настільки шокувати некроманта - людину, яка звикла працювати з енергією смерті? Дивіться прямо зараз у проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 40 від 07.04.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-39">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39</a>.</p>

Вогонь і смерть: потойбічна сила полює на сім'ю Дмитра

Всі випуски | 2019

Вогонь і смерть: потойбічна сила полює на сім'ю Дмитра

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси розкрили безліч справ. Серед них були і складні, і сумні, і навіть відверто страшні. Так що ж могло змусити розридатися бувалу відьму?

До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 40 від 07.04.2019 прийшла ясновидиця Олена Курилова. Їй кілька днів поспіль снився страшний сон, в якому три дівчинки просили допомогти якомусь Дмитру.

Попрацювавши з картами, Олена Курилова дізналася, що дівчатка з її сну померли страшною смертю - вони згоріли живцем. Вона попросила журналістів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знайти більше інформації про нещасних.

Команді програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 вдалося знайти дівчаток - вони згоріли під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія». Поспілкувавшись з батьками однієї з них, Олена Курилова змогла вийти на Дмитра, про якого говорив дух.

Ясновидиця покликала на допомогу відьму-некроманта з Харкова Жанну Шулакову. Разом вони відправилися у Коханівку - дізнатися, що за небезпека загрожує Дмитру. Мертві не приходять просто так - це експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знають дуже добре.

Екстрасенси дуже швидко зрозуміли, чому дівчинка зі сну попереджала про вогонь.

У будинку Дмитра нещодавно сталася пожежа - штора в дитячій кімнаті ніби загорілася сама собою! Олена Курилова впевнена: у трагедії винна якась потойбічна сила. І полює вона якраз на дітей чоловіка...

Дмитро і його дружина дуже бояться за своїх синів, адже пожежа була не єдиним нез'ясовним явищем у будинку подружжя. Вони розповіли ясновидцям, як дзеркало зненацька зірвалося зі стіни і ледь не вбило одного з хлопчиків. На щастя, дитина встигла відійти, і удар прийшовся по Дмитру.

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 вирішили з'ясувати, що за потужна і небезпечна сила полює на діточок. В ході розслідування Жанна Шулакова побачила такі моторошні картини, що не змогла стримати сліз! Що могло настільки шокувати некроманта - людину, яка звикла працювати з енергією смерті? Дивіться прямо зараз у проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 40 від 07.04.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39.