Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Мати нападає на власну дочку: що вселяється в жінку?
<p>Олеся вже багато років страждає від агресії з боку своєї матері. Яка нечиста сила вселяється в жінку? І наскільки невинна сама Олеся?</p> <p>У розслідуванні проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 41 від 08.04.2019 експерти відгукнулися на звернення Олесі з Житомира. Дівчина боїться за своє життя. І головна загроза – це її власна мати...</p> <p><strong>У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 Олеся відверто розповіла про справи своєї сім'ї.</strong></p> <p>За словами дівчини, колись її батьки здавалися ідеальною парою. Всі сусіди заздрили! Але потім щось змінилося... У домі почалися скандали. Що змінилося? Дивіться в реконструкції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41.</p> <p>Зараз Олеся живе в батьківському домі, виховує трьох дітей. Але її життя мало схоже на свято.</p> <p>Дівчина страждає від агресії з боку матері. І це не схоже на звичайні сімейні сварки! Зазвичай Олеся і Наталя уживаються мирно. Однак час від часу в маму наче вселяється якась нечиста сила... Сама Наталя стверджує, що не пам'ятає про ті жахливі речі, які творить під час таких нападів.</p> <p>Олеся розповіла команді проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що поведінка її мами змінюється після візитів якоїсь темної сутності. Хто приходить до жінки ночами? З чого почалися незрозумілі напади агресії? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41 онлайн.</p> <p><strong>На допомогу Олесі приїхали емпат Ольга Стогнушенко і космоенергет Олександра Чорноморська.</strong></p> <p>Саша відразу відчула якийсь негатив, який іде від... самої Олесі! Можливо, жінка зовсім не жертва? І чому експерти проекту Слідство ведуть ектрасенси 2019 розповідають про якогось горбуна і запах фекалій, який об'єднує старого з минулого й Олесю? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41 від 08.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-40">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 40</a>.</p>

Мати нападає на власну дочку: що вселяється в жінку?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Мати нападає на власну дочку: що вселяється в жінку?

Олеся вже багато років страждає від агресії з боку своєї матері. Яка нечиста сила вселяється в жінку? І наскільки невинна сама Олеся?

У розслідуванні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41 від 08.04.2019 експерти відгукнулися на звернення Олесі з Житомира. Дівчина боїться за своє життя. І головна загроза – це її власна мати...

У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 Олеся відверто розповіла про справи своєї сім'ї.

За словами дівчини, колись її батьки здавалися ідеальною парою. Всі сусіди заздрили! Але потім щось змінилося... У домі почалися скандали. Що змінилося? Дивіться в реконструкції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41.

Зараз Олеся живе в батьківському домі, виховує трьох дітей. Але її життя мало схоже на свято.

Дівчина страждає від агресії з боку матері. І це не схоже на звичайні сімейні сварки! Зазвичай Олеся і Наталя уживаються мирно. Однак час від часу в маму наче вселяється якась нечиста сила... Сама Наталя стверджує, що не пам'ятає про ті жахливі речі, які творить під час таких нападів.

Олеся розповіла команді проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що поведінка її мами змінюється після візитів якоїсь темної сутності. Хто приходить до жінки ночами? З чого почалися незрозумілі напади агресії? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41 онлайн.

На допомогу Олесі приїхали емпат Ольга Стогнушенко і космоенергет Олександра Чорноморська.

Саша відразу відчула якийсь негатив, який іде від... самої Олесі! Можливо, жінка зовсім не жертва? І чому експерти проекту Слідство ведуть ектрасенси 2019 розповідають про якогось горбуна і запах фекалій, який об'єднує старого з минулого й Олесю? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41 від 08.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 40.