Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іванка і зловісний дід з кігтями
<p>Анна розумна, красива і кохана – що ще потрібно для щастя? Все змінюється, коли в справу втручаються темні сили. Тут можуть допомогти тільки професіонали своєї справи – експерти проекту Слествіе ведуть екстрасенси! Що не дає спокою Анні та її сім'ї? Дивіться прямо зараз.</p> <p>Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 42 від 09.04.2019 виглядає щасливою. Анна живе в Києві разом зі своїм коханим чоловіком і десятирічної дочкою. Та тільки в будинку діється щось недобре...</p> <p>Анна розповіла команді проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що в її квартирі постійно відчувається чужа присутність. Навіть гості намагаються не затримуватися – у квартирі Анни їм стає не по собі. Що відбувається у домівці героїні проекту Слідство ведуть екстрасенси? Дивіться онлайн прямо зараз.</p> <p><strong>Найбільше</strong><strong> всього Анна хвилюється за свою доньку Іванку.</strong></p> <p>Ночами Іванна бачить моторошні сни – до неї приходить страшний худющий дід із довгими кігтями. Після таких кошмарів дівчинка стає агресивною і погано себе почуває. У Іванки болять суглоби і серце, вона постійно хворіє. Анна втомилася постійно викликати «швидку» для дитини. Стурбована жінка звернулася за допомогою до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p><strong>До Анни приїхали мольфарка Магдалена Мочіовскі і відьма-відлюдниця Ольга Янковська.</strong></p> <p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 повелися дуже дивно – Магдалена облила руки Анни святою водою, а Ольга заговорила про якісь чужих жінок і чужих дітей.</p> <p>Як Дмитро, коханий чоловік Анни, пов'язаний із моторошним дідом із сновидінь Іванки? Чому він не хоче одружуватися на своїй обраниці? В ході розслідування експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 розкопали неприємні подробиці про чоловіка. Про яку сімейну трагедію не знали герої проекту? Чому зловісний дід переслідує маленьку Іванку? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 42 від 09.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-41">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41.</a></p>

Іванка і зловісний дід з кігтями

Всі випуски | 2019

Іванка і зловісний дід з кігтями

Анна розумна, красива і кохана – що ще потрібно для щастя? Все змінюється, коли в справу втручаються темні сили. Тут можуть допомогти тільки професіонали своєї справи – експерти проекту Слествіе ведуть екстрасенси! Що не дає спокою Анні та її сім'ї? Дивіться прямо зараз.

Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 42 від 09.04.2019 виглядає щасливою. Анна живе в Києві разом зі своїм коханим чоловіком і десятирічної дочкою. Та тільки в будинку діється щось недобре...

Анна розповіла команді проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що в її квартирі постійно відчувається чужа присутність. Навіть гості намагаються не затримуватися – у квартирі Анни їм стає не по собі. Що відбувається у домівці героїні проекту Слідство ведуть екстрасенси? Дивіться онлайн прямо зараз.

Найбільше всього Анна хвилюється за свою доньку Іванку.

Ночами Іванна бачить моторошні сни – до неї приходить страшний худющий дід із довгими кігтями. Після таких кошмарів дівчинка стає агресивною і погано себе почуває. У Іванки болять суглоби і серце, вона постійно хворіє. Анна втомилася постійно викликати «швидку» для дитини. Стурбована жінка звернулася за допомогою до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.

До Анни приїхали мольфарка Магдалена Мочіовскі і відьма-відлюдниця Ольга Янковська.

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 повелися дуже дивно – Магдалена облила руки Анни святою водою, а Ольга заговорила про якісь чужих жінок і чужих дітей.

Як Дмитро, коханий чоловік Анни, пов'язаний із моторошним дідом із сновидінь Іванки? Чому він не хоче одружуватися на своїй обраниці? В ході розслідування експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 розкопали неприємні подробиці про чоловіка. Про яку сімейну трагедію не знали герої проекту? Чому зловісний дід переслідує маленьку Іванку? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 42 від 09.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41.