Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чорна вдова і помста з того світу: чому екстрасенс відмовилася допомагати?
<p>Ярослава Федорова відмовилася допомагати людині в біді. Таке трапилося вперше за час існування проекту! Що накоїла жінка, раз екстрасенс сказала, що вона заслуговує на свої нещастя? Що приховують п'ять сестер? Не пропустіть шокуючий випуск містичного проекту – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p><strong>Героїня програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 43 від 14.04.2019 живе в сонячній Одесі, але її життя давно занурилося в морок.</strong></p> <p>Тетяну позаочі називають «чорною вдовою», адже жінка поховала вже чотирьох чоловіків. Кожен із них помер не своєю смертю – від нещасних випадків або хвороб. Чоловіки вмирали практично відразу після того, як починали жити разом із Танею. Героїня 43 випуску проекту Слідство ведуть екстрасенси соромиться себе. Жінка боїться, що смерть іде за нею по п'ятах...</p> <p><strong>Дочка Тетяни вважає, що її сім'я перебуває у смертельній небезпеці.</strong></p> <p>Мама переїхала жити до дочки – і смерть прийшла за нею слідом. Тепер Оксана боїться за життя чоловіка і сина.</p> <p>Після переїзду Тетяни чоловік Оксани потрапив у автокатострофу і мало не загинув під колесами локомотива. Але найстрашніше те, що у маленького сина Оксани почалися дивні напади... Хлопчик почав втрачати свідомість на рівному місці. Лікарі розводять руками – дитина в повному порядку. Так що ж відбувається з чоловіками в родині Тетяни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 43 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p><strong>Оксана звернулася за допомогою до </strong><strong>найкращих екстрасенсів країни. На її звернення відгукнулися Ярослава Федорова і <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a>.</strong></p> <p>Виявилося, що проблема набагато серйозніша, ніж здається на перший погляд. Смерть переслідує не тільки «чорну вдвову», а й усю її родину. Що приховує Тетяна і її сестри? За що мстить дух жінки в білому? Не пропустіть шокуючу історію – дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 43 від 14.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-42">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 42</a>.</p>

Чорна вдова і помста з того світу: чому екстрасенс відмовилася допомагати?

Всі випуски | 2019

Чорна вдова і помста з того світу: чому екстрасенс відмовилася допомагати?

Ярослава Федорова відмовилася допомагати людині в біді. Таке трапилося вперше за час існування проекту! Що накоїла жінка, раз екстрасенс сказала, що вона заслуговує на свої нещастя? Що приховують п'ять сестер? Не пропустіть шокуючий випуск містичного проекту – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!

Героїня програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 43 від 14.04.2019 живе в сонячній Одесі, але її життя давно занурилося в морок.

Тетяну позаочі називають «чорною вдовою», адже жінка поховала вже чотирьох чоловіків. Кожен із них помер не своєю смертю – від нещасних випадків або хвороб. Чоловіки вмирали практично відразу після того, як починали жити разом із Танею. Героїня 43 випуску проекту Слідство ведуть екстрасенси соромиться себе. Жінка боїться, що смерть іде за нею по п'ятах...

Дочка Тетяни вважає, що її сім'я перебуває у смертельній небезпеці.

Мама переїхала жити до дочки – і смерть прийшла за нею слідом. Тепер Оксана боїться за життя чоловіка і сина.

Після переїзду Тетяни чоловік Оксани потрапив у автокатострофу і мало не загинув під колесами локомотива. Але найстрашніше те, що у маленького сина Оксани почалися дивні напади... Хлопчик почав втрачати свідомість на рівному місці. Лікарі розводять руками – дитина в повному порядку. Так що ж відбувається з чоловіками в родині Тетяни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 43 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Оксана звернулася за допомогою до найкращих екстрасенсів країни. На її звернення відгукнулися Ярослава Федорова і Рубіна Цибульська.

Виявилося, що проблема набагато серйозніша, ніж здається на перший погляд. Смерть переслідує не тільки «чорну вдвову», а й усю її родину. Що приховує Тетяна і її сестри? За що мстить дух жінки в білому? Не пропустіть шокуючу історію – дивіться програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 43 від 14.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 42.