Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Материнська нелюбов: шокуюча історія Каті
<p>Зазвичай мама – це найрідніша людина на Землі. Але не для Каті Хіміч. Чому дівчина боїться стати схожою на матір? Дивіться у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 45 від 15.04.2019, як кохані люди можуть зламати життя.</p> <p><strong>Катя Х</strong><strong>ім</strong><strong>іч – турботлива мама трьох дітей.</strong></p> <p>Друзі вважають її зразковою господинею і просто дуже хорошою людиною. Однак Катю з самого дитинства переслідують нещастя... Чому героїня 45 випуску проекту Слідство ведуть екстрасенси все життя страждає? Дізнайтеся прямо зараз.</p> <p>Катя почала турбуватися за свою сім'ю, коли старшій доньці Насті почали снитися кошмари.</p> <p>Дівчинка розповіла журналістам проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що ночами вона бачить демона. Після таких снів із близькими Насті трапляються різні біди. Її сім'я двічі мало не потрапила у ДТП!</p> <p>Але по-справжньому страшно стало, коли дівчинка побачила сон про свого молодшого брата. Насті приснилося, що маленький Матвій вмирає. Після цього кошмару хлопчик почав бачити щось потойбічне і плакати уві сні. Яка сила приходить до дитини? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси онлайн.</p> <p><strong>Катя намагалася боротися з нечистою силою</strong><strong> самотужки – відганяла зло святою водою.</strong></p> <p>Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45 боїться за життя Матвія. Через деякий час її єдина зброя проти нечисті – свята вода – зацвіла сама по собі... Жінка зрозуміла, що її сім'я потребує допомоги, і звернулася до найкращих експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси.</p> <p>На звернення Каті відгукнулися шаманка Сейраш і фіналістка проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19">«Битва екстрасенсів» 19 сезон</a> Олександра Чорноморська.</p> <p>Експертів шокувало те, що вони побачили в минулому Каті. Невже мати... садила її на ланцюг? Як стосунки з мамою вплинули на все подальше життя жінки? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45 від 15.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-44">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 44</a>.</p>

Материнська нелюбов: шокуюча історія Каті

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Материнська нелюбов: шокуюча історія Каті

Зазвичай мама – це найрідніша людина на Землі. Але не для Каті Хіміч. Чому дівчина боїться стати схожою на матір? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45 від 15.04.2019, як кохані люди можуть зламати життя.

Катя Хіміч – турботлива мама трьох дітей.

Друзі вважають її зразковою господинею і просто дуже хорошою людиною. Однак Катю з самого дитинства переслідують нещастя... Чому героїня 45 випуску проекту Слідство ведуть екстрасенси все життя страждає? Дізнайтеся прямо зараз.

Катя почала турбуватися за свою сім'ю, коли старшій доньці Насті почали снитися кошмари.

Дівчинка розповіла журналістам проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що ночами вона бачить демона. Після таких снів із близькими Насті трапляються різні біди. Її сім'я двічі мало не потрапила у ДТП!

Але по-справжньому страшно стало, коли дівчинка побачила сон про свого молодшого брата. Насті приснилося, що маленький Матвій вмирає. Після цього кошмару хлопчик почав бачити щось потойбічне і плакати уві сні. Яка сила приходить до дитини? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси онлайн.

Катя намагалася боротися з нечистою силою самотужки – відганяла зло святою водою.

Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45 боїться за життя Матвія. Через деякий час її єдина зброя проти нечисті – свята вода – зацвіла сама по собі... Жінка зрозуміла, що її сім'я потребує допомоги, і звернулася до найкращих експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси.

На звернення Каті відгукнулися шаманка Сейраш і фіналістка проекту «Битва екстрасенсів» 19 сезон Олександра Чорноморська.

Експертів шокувало те, що вони побачили в минулому Каті. Невже мати... садила її на ланцюг? Як стосунки з мамою вплинули на все подальше життя жінки? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45 від 15.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 44.