Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Подружжя боїться спати у власному будинку: що відбувається о 22:00?
<p>Історія Володимира і Анастасії спочатку була схожа на казку. Кохання з першого погляду. Підліткове захоплення, яке в підсумку переросло в міцні почуття і щасливий шлюб. Чому це сімейне щастя опинилося під загрозою?</p> <p><strong>Герої проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 46 від 16.04.2019 бояться ночувати у власному будинку.</strong></p> <p>Настя і Вова познайомилися ще під час навчання у школі. Спочатку зустрічалися, потім одружилися, народили дитину, купили квартиру. Чого ще хотіти? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси онлайн, які страхи заважають жити подружжю.</p> <p><strong>Герої містичного проекту розповіли, з якого моменту почалися неприємності.</strong></p> <p>Щоночі серце Насті і Вови не на місці. Як тільки годинник показує 22.00, в домі починають відбуватися дивні речі. У програмі Слідство ведуть екстрасени 20019 випуск 46 подружжя розповіло, як в їх квартирі самі по собі рухалися стільці, відкривалися дверцята... Настя почала бачити напівпрозору тінь, а Вова – задихатися ночами. Що відбувається в домі цієї звичайної української сім'ї? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси онлайн.</p> <p>Настя по-справжньому злякалася, коли одного разу з'явилися дві чорні фігури в балахонах.</p> <p>Жінка прокинулася серед ночі і побачила, як хтось тягне її чоловіка в бік балкона. Вона могла б сподіватися, що це був всього лише страшний сон, але ні. Як Настя і Вови зрозуміли, що небезпека реальна? Дивіться в 46 випуску передачі Слідство ведуть екстрасенси 2019. Недовго думаючи, чоловік і жінка відправили лист до редакції проекту.</p> <p><strong>На допомогу Насті і Вові приїхали відьма-відлюдниця Ольга Янковська і емпат Ольга Стогнушенко.</strong></p> <p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 стали свідками страшної сімейної сварки. Що сталося багато років тому? Невже Настя і Вова стали жертвами чиєїсь чорної магії? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 46 від 16.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-45">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45</a>.</p>

Подружжя боїться спати у власному будинку: що відбувається о 22:00?

Всі випуски | 2019

Подружжя боїться спати у власному будинку: що відбувається о 22:00?

Історія Володимира і Анастасії спочатку була схожа на казку. Кохання з першого погляду. Підліткове захоплення, яке в підсумку переросло в міцні почуття і щасливий шлюб. Чому це сімейне щастя опинилося під загрозою?

Герої проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 46 від 16.04.2019 бояться ночувати у власному будинку.

Настя і Вова познайомилися ще під час навчання у школі. Спочатку зустрічалися, потім одружилися, народили дитину, купили квартиру. Чого ще хотіти? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси онлайн, які страхи заважають жити подружжю.

Герої містичного проекту розповіли, з якого моменту почалися неприємності.

Щоночі серце Насті і Вови не на місці. Як тільки годинник показує 22.00, в домі починають відбуватися дивні речі. У програмі Слідство ведуть екстрасени 20019 випуск 46 подружжя розповіло, як в їх квартирі самі по собі рухалися стільці, відкривалися дверцята... Настя почала бачити напівпрозору тінь, а Вова – задихатися ночами. Що відбувається в домі цієї звичайної української сім'ї? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси онлайн.

Настя по-справжньому злякалася, коли одного разу з'явилися дві чорні фігури в балахонах.

Жінка прокинулася серед ночі і побачила, як хтось тягне її чоловіка в бік балкона. Вона могла б сподіватися, що це був всього лише страшний сон, але ні. Як Настя і Вови зрозуміли, що небезпека реальна? Дивіться в 46 випуску передачі Слідство ведуть екстрасенси 2019. Недовго думаючи, чоловік і жінка відправили лист до редакції проекту.

На допомогу Насті і Вові приїхали відьма-відлюдниця Ольга Янковська і емпат Ольга Стогнушенко.

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 стали свідками страшної сімейної сварки. Що сталося багато років тому? Невже Настя і Вова стали жертвами чиєїсь чорної магії? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 46 від 16.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 45.