Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смертельний любовний трикутник: таємниця мертвої жінки з ножем
<p style="text-align:justify">Особисте життя Інни пішло прахом. Вона розлучилася з коханим чоловіком, втратила дитину, почала страждати від гормонального збою... Плюс до всього, жінку переслідує привид з ножем у руці!</p> <p style="text-align:justify">Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 47 від 21.04.2019 проживає в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Інна останнім часом стала сама не своя. Вона соромиться себе через пережиту катастрофу в особистому житті. А з недавніх пір Інна так сильно боїться, що навіть не може спати. Все почалося з походу на пляж...</p> <p style="text-align:justify"><strong>У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Інна розповіла, як сильно змінилося її життя після того фатального дня.</strong></p> <p style="text-align:justify">Одного разу Інна пішла на пляж і там наступила на ніж. Вона сильно поранила ногу, але навіть не підозрювала, до яких кошмарних наслідків призведе ця начебто звичайна прикра випадковість. Ніж здався їй дивним: він був весь у воску і нагадав жінці ритуальну зброю.</p> <p style="text-align:justify">Після цього випадку життя Інни перетворилося на кошмар. Дивіться детальну реконструкцію подій у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Вона почала бачити привид розгніваної жінки з ножем в руці. Після цього Інна стала потрапляти в неприємності.</p> <p style="text-align:justify">Останньою краплею став випадок, коли вона впала в могилу. Мама Інни дуже злякалася, адже це – поганий знак... Жінка вирішила звернутися до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, адже привид з ножем не дає їй спокою ні вночі, ні вдень.</p> <p style="text-align:justify">Найсильніші екстрасенси <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> приїхали в Кам'янське.</p> <p style="text-align:justify">Відьма-некромант Шулакова чудово розбирається в ритуальних ножах, саме тому Олена попросила її приєднатися до розслідування.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Що ж виявили екстрасенси в Кам'янському?</strong></p> <p style="text-align:justify">Привид прийшов до Олени Курилової, а Жанна Шулакова впізнала нещасливий ніж. Експерти вирішили відправитися на той пляж, з якого все почалося. Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 47 від 21.04.2019, як проходило розслідування!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-46">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 46</a>.</p>

Смертельний любовний трикутник: таємниця мертвої жінки з ножем

Всі випуски | 2019

Смертельний любовний трикутник: таємниця мертвої жінки з ножем

Особисте життя Інни пішло прахом. Вона розлучилася з коханим чоловіком, втратила дитину, почала страждати від гормонального збою... Плюс до всього, жінку переслідує привид з ножем у руці!

Героїня проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 47 від 21.04.2019 проживає в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Інна останнім часом стала сама не своя. Вона соромиться себе через пережиту катастрофу в особистому житті. А з недавніх пір Інна так сильно боїться, що навіть не може спати. Все почалося з походу на пляж...

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Інна розповіла, як сильно змінилося її життя після того фатального дня.

Одного разу Інна пішла на пляж і там наступила на ніж. Вона сильно поранила ногу, але навіть не підозрювала, до яких кошмарних наслідків призведе ця начебто звичайна прикра випадковість. Ніж здався їй дивним: він був весь у воску і нагадав жінці ритуальну зброю.

Після цього випадку життя Інни перетворилося на кошмар. Дивіться детальну реконструкцію подій у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн.

Вона почала бачити привид розгніваної жінки з ножем в руці. Після цього Інна стала потрапляти в неприємності.

Останньою краплею став випадок, коли вона впала в могилу. Мама Інни дуже злякалася, адже це – поганий знак... Жінка вирішила звернутися до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, адже привид з ножем не дає їй спокою ні вночі, ні вдень.

Найсильніші екстрасенси Олена Курилова та Жанна Шулакова приїхали в Кам'янське.

Відьма-некромант Шулакова чудово розбирається в ритуальних ножах, саме тому Олена попросила її приєднатися до розслідування.

Що ж виявили екстрасенси в Кам'янському?

Привид прийшов до Олени Курилової, а Жанна Шулакова впізнала нещасливий ніж. Експерти вирішили відправитися на той пляж, з якого все почалося. Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 47 від 21.04.2019, як проходило розслідування!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 46.