Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Студент повісився в гуртожитку: самогубство або смерть через гроші?
<p style="text-align:justify">Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 не тільки борються з потойбічними силами, а й розкривають справжні злочини. Іноді найстрашніші монстри виявляються звичайними людьми...</p> <p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 48 від 22.04.2019 експерти взялися за розслідування справи про загадкову смерть 18-річного Павла. Хлопець повісився в кімнаті гуртожитку. Для поліції все здається очевидним – молодий чоловік наклав на себе руки через нещасливе кохання чи якісь інші особисті проблеми. Але ні батьки, ні друзі Паші не вірять у це.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Засмучені батьки покійного написали лист </strong><strong>до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</strong></p> <p style="text-align:justify">Лариса і Сергій досі не можуть змиритися зі смертю сина. За їх словами, Паша був активним, життєрадісним хлопцем із великими планами на майбутнє. Він мріяв здобути вищу освіту, забрати батьків до міста і одружитися на коханій дівчині. Невже щось змінилося? Чому хлопець, який зовсім не встиг пожити, поліз у зашморг? Дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48 від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чому батьки і друзі Паші не згодні з офіційною версією поліції?</strong></p> <p style="text-align:justify">Близькі люди хлопця вважають, що він не повісився сам – йому хтось допоміг. Справа в тому, що на тілі покійного були сліди побоїв – синяк під оком, розбита губа, вибиті пальці... Але чому поліція відмовляється це помічати? Хочете дізнатися справжню причину смерті Паші – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Медіум Яків Шне</strong><strong>єрсон і ясновидиця </strong><strong>Ільм</strong><strong>іра Дербенцева приїхали на допомогу </strong><strong>засмученим батькам.</strong></p> <p style="text-align:justify">Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» пообіцяли з'ясувати, як насправді помер хлопець. Як тільки Яків узяв до рук фото Паші, він почав нача кричати і зажадав зупинити машину... Через що помер 18-річний студент? Як його смерть була пов'язана із грошима? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-47">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 47</a>.</p>

Студент повісився в гуртожитку: самогубство або смерть через гроші?

Всі випуски | 2019

Студент повісився в гуртожитку: самогубство або смерть через гроші?

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 не тільки борються з потойбічними силами, а й розкривають справжні злочини. Іноді найстрашніші монстри виявляються звичайними людьми...

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48 від 22.04.2019 експерти взялися за розслідування справи про загадкову смерть 18-річного Павла. Хлопець повісився в кімнаті гуртожитку. Для поліції все здається очевидним – молодий чоловік наклав на себе руки через нещасливе кохання чи якісь інші особисті проблеми. Але ні батьки, ні друзі Паші не вірять у це.

Засмучені батьки покійного написали лист до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Лариса і Сергій досі не можуть змиритися зі смертю сина. За їх словами, Паша був активним, життєрадісним хлопцем із великими планами на майбутнє. Він мріяв здобути вищу освіту, забрати батьків до міста і одружитися на коханій дівчині. Невже щось змінилося? Чому хлопець, який зовсім не встиг пожити, поліз у зашморг? Дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48 від 22.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Чому батьки і друзі Паші не згодні з офіційною версією поліції?

Близькі люди хлопця вважають, що він не повісився сам – йому хтось допоміг. Справа в тому, що на тілі покійного були сліди побоїв – синяк під оком, розбита губа, вибиті пальці... Але чому поліція відмовляється це помічати? Хочете дізнатися справжню причину смерті Паші – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн.

Медіум Яків Шнеєрсон і ясновидиця Ільміра Дербенцева приїхали на допомогу засмученим батькам.

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» пообіцяли з'ясувати, як насправді помер хлопець. Як тільки Яків узяв до рук фото Паші, він почав нача кричати і зажадав зупинити машину... Через що помер 18-річний студент? Як його смерть була пов'язана із грошима? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 47.