Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Договір зі смертю: що вбило вагітну жінку?
<p style="text-align:justify">Валентина загадковим чином померла на дев'ятому місяці вагітності. Її рідні вважають, що у трагедії винна якась потойбічна сила. Чи так це? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 49 від 23.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Валентина померла в березні 2014 року.</strong></p> <p style="text-align:justify">Племінниця жінки розповіла команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси», якою була тітка. Валентині було всього 32 роки, на здоров'я не скаржилася, вагітність протікала нормально. Жінка була вже на дев'ятому місяці – до пологів залишалася буквально пара тижнів. Вона пішла на планове УЗД, і тут їй стало погано... Дивіться в реконструкції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн, як померла героїня випуску.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Вд</strong><strong>івець Валентини залишився один </strong><strong>із двома дітьми.</strong></p> <p style="text-align:justify">Подружжя здавалося зразковою парою. Вони дуже любили один одного, в сім'ї все було добре – свій маленький бізнес почав приносити постійний дохід, чекали на другу дитину... Смерть дружини стала для чоловіка трагедією. Він навіть не захотів зустрічатися з експертами проекту «Слідство ведуть екстрасенси», щоб не згадувати страждання своєї коханої.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Племінниця Валентини Юлія попросила екстрасенсів про допомогу.</strong></p> <p style="text-align:justify">Смерть жінки була дуже несподіваною і загадковою. За словами Юлії, незадовго до трагедії тітка почала бачити кошмари – у снах Валентина тонула в чорній воді. Крім того, старшій донці Валі наснилося, ніби-то мама померла. І через деякий час цей нічний кошмар став реальністю... Яка потойбічна сутність переслідувала Валентину за життя? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49 онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>На прохання Юлії відгукнулися </strong><strong><a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> і Ярослава Федорова.</strong></p> <p style="text-align:justify">Із самого початку щось заважало експертам проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Азербайджанський ясновидець відчув, що якась сила не дає їм робити свою роботу, а Ярослава Федорова побачила страшну потойбічна сутність. Через що померла Валентина? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49 від 23.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-48">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48</a>.</p>

Договір зі смертю: що вбило вагітну жінку?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Договір зі смертю: що вбило вагітну жінку?

Валентина загадковим чином померла на дев'ятому місяці вагітності. Її рідні вважають, що у трагедії винна якась потойбічна сила. Чи так це? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49 від 23.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Валентина померла в березні 2014 року.

Племінниця жінки розповіла команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси», якою була тітка. Валентині було всього 32 роки, на здоров'я не скаржилася, вагітність протікала нормально. Жінка була вже на дев'ятому місяці – до пологів залишалася буквально пара тижнів. Вона пішла на планове УЗД, і тут їй стало погано... Дивіться в реконструкції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн, як померла героїня випуску.

Вдівець Валентини залишився один із двома дітьми.

Подружжя здавалося зразковою парою. Вони дуже любили один одного, в сім'ї все було добре – свій маленький бізнес почав приносити постійний дохід, чекали на другу дитину... Смерть дружини стала для чоловіка трагедією. Він навіть не захотів зустрічатися з експертами проекту «Слідство ведуть екстрасенси», щоб не згадувати страждання своєї коханої.

Племінниця Валентини Юлія попросила екстрасенсів про допомогу.

Смерть жінки була дуже несподіваною і загадковою. За словами Юлії, незадовго до трагедії тітка почала бачити кошмари – у снах Валентина тонула в чорній воді. Крім того, старшій донці Валі наснилося, ніби-то мама померла. І через деякий час цей нічний кошмар став реальністю... Яка потойбічна сутність переслідувала Валентину за життя? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49 онлайн.

На прохання Юлії відгукнулися Хаял Алекперов і Ярослава Федорова.

Із самого початку щось заважало експертам проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Азербайджанський ясновидець відчув, що якась сила не дає їм робити свою роботу, а Ярослава Федорова побачила страшну потойбічна сутність. Через що померла Валентина? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49 від 23.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 48.