Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сон про згорілих дітей і смертельне прокляття
<p style="text-align:justify">Життя Вікторії перетворилося на справжнє пекло після того, як якась жінка написала їй гнівний коментар у соцмережах. Коли екстрасенси почали розбиратися в цій справі, виявилося, що Віка в небезпеці – на ній лежить смертельне прокляття!</p> <p style="text-align:justify">Дивіться шокуючі розслідування проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 </a>випуск 50 від 28.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чи можна проклясти людину через соцмережі? </strong></p> <p style="text-align:justify">Коли Віка прочитала злісний коментар під фотографією, вона не звернула на нього особливої ​​уваги. Однак незабаром після цього у героїні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» почалася чорна смуга. Спочатку вона потрапила у ДТП, потім – почалися серйозні проблеми зі здоров'ям.</p> <p style="text-align:justify">Тепер Віка щоночі страждає від нападів задухи. Дівчина в розпачі – вона хоче жити нормальним життям, завести сім'ю і дітей. Замість цього вона проживає кожен день в очікуванні смерті. Дивіться реконструкцію проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 – ви побачите, від чого страждає героїня.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Віка розповіла журналістам найстрашніші подробиці зі свого життя.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина поділилася найпотаємнішими переживаннями – як вона пережила згвалтування в юності та стала коханкою одруженого чоловіка в дорослому віці. У процесі розслідування експерти розкопали ще більше таємниць з минулого Вікі – дізнайтеся всі подробиці в передачі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Віка написала лист до редакції проекту. На її благання про допомогу відгукнулися найсильніші екстрасенси – таролог <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> і азербайджанський ясновидець <a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a>.</strong></p> <p style="text-align:justify">У ніч перед зйомками Хаялу наснилися палаючі хлопчик і дівчинка. Але яке відношення вони мають до Віки? Адже у дівчини немає дітей. Під час слідства експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 знайшли між ними зв'язок. Навіщо Хаялу дитяча парасолька, і чому діти з бачення звуть Віку мамою? Хто така Аліна? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50 від 28.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-49">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49</a>.</p>

Сон про згорілих дітей і смертельне прокляття

Всі випуски | 2019

Сон про згорілих дітей і смертельне прокляття

Життя Вікторії перетворилося на справжнє пекло після того, як якась жінка написала їй гнівний коментар у соцмережах. Коли екстрасенси почали розбиратися в цій справі, виявилося, що Віка в небезпеці – на ній лежить смертельне прокляття!

Дивіться шокуючі розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50 від 28.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Чи можна проклясти людину через соцмережі?

Коли Віка прочитала злісний коментар під фотографією, вона не звернула на нього особливої ​​уваги. Однак незабаром після цього у героїні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» почалася чорна смуга. Спочатку вона потрапила у ДТП, потім – почалися серйозні проблеми зі здоров'ям.

Тепер Віка щоночі страждає від нападів задухи. Дівчина в розпачі – вона хоче жити нормальним життям, завести сім'ю і дітей. Замість цього вона проживає кожен день в очікуванні смерті. Дивіться реконструкцію проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 – ви побачите, від чого страждає героїня.

Віка розповіла журналістам найстрашніші подробиці зі свого життя.

Дівчина поділилася найпотаємнішими переживаннями – як вона пережила згвалтування в юності та стала коханкою одруженого чоловіка в дорослому віці. У процесі розслідування експерти розкопали ще більше таємниць з минулого Вікі – дізнайтеся всі подробиці в передачі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50.

Віка написала лист до редакції проекту. На її благання про допомогу відгукнулися найсильніші екстрасенси – таролог Яна Пасинкова і азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов.

У ніч перед зйомками Хаялу наснилися палаючі хлопчик і дівчинка. Але яке відношення вони мають до Віки? Адже у дівчини немає дітей. Під час слідства експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 знайшли між ними зв'язок. Навіщо Хаялу дитяча парасолька, і чому діти з бачення звуть Віку мамою? Хто така Аліна? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50 від 28.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 49.