Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жінка без голови: хто жорстоко вбив маму Олі?
<p style="text-align:justify">Олена вийшла з квартири на хвилину і безслідно зникла. Вона навіть не взяла з собою телефон. Її дочка досі не вірить, що мами більше немає поруч...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 51 від 28.04.2019 втратила матір при загадкових обставинах.</strong></p> <p style="text-align:justify">Одного разу в суботу Олена вийшла з дому і не повернулася. Її дочка Оля через деякий час почала турбуватися. Виявилося, що мама не закрила двері на ключ і навіть не взяла з собою телефон.</p> <p style="text-align:justify">Оля запанікувала і написала заяву в поліцію. Там її прийняли неохоче – доросла самостійна жінка могла просто кудись поїхати, вірно?</p> <p style="text-align:justify">Цілий місяць героїня проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 51 жила в сумнівах і чекала хоч якихось новин про зниклу матір. Оля розкліювала оголошення і молилася, щоб жінка знайшлася.</p> <p style="text-align:justify"><strong>А потім Ол</strong><strong>і подзвонили: її мати знайшли мертвою в лісопосадці.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчину навіть не покликали на впізнання, тому що тіло її матері було в жахливому стані. Поліція вирішила не турбувати Олю, яка залишилася одна з дитиною на руках. Подруга Олени розповіла команді «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, яка страшна картина постала перед її очима.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У мертвої Олени не було голови!</strong></p> <p style="text-align:justify">Яким чином жінка опинилася так далеко від дому? Поліція не дала жодної зрозумілої відповіді. Більш того, правоохоронці закрили справу, заявивши... що смерть Олени була природною.</p> <p style="text-align:justify">Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/olga-kalinova">Ольга Калинова</a> приїхали в тихе місто Знам'янку, щоб раз і назавжди розібратися з цією справою.</p> <p style="text-align:justify">Коли некромант спробувала викликати дух покійної Олени, дзеркало розбилося як ніби само собою. Але найдивніше ось що: карти сказали відьмі, що в Олі є інформація про смерть матері...</p> <p style="text-align:justify">Невже рідна дочка має якесь відношення до смерті Олени? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 51 від 28.04.2019.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-50">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50</a>.</p>

Жінка без голови: хто жорстоко вбив маму Олі?

Всі випуски | 2019

Жінка без голови: хто жорстоко вбив маму Олі?

Олена вийшла з квартири на хвилину і безслідно зникла. Вона навіть не взяла з собою телефон. Її дочка досі не вірить, що мами більше немає поруч...

Героїня проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 51 від 28.04.2019 втратила матір при загадкових обставинах.

Одного разу в суботу Олена вийшла з дому і не повернулася. Її дочка Оля через деякий час почала турбуватися. Виявилося, що мама не закрила двері на ключ і навіть не взяла з собою телефон.

Оля запанікувала і написала заяву в поліцію. Там її прийняли неохоче – доросла самостійна жінка могла просто кудись поїхати, вірно?

Цілий місяць героїня проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 51 жила в сумнівах і чекала хоч якихось новин про зниклу матір. Оля розкліювала оголошення і молилася, щоб жінка знайшлася.

А потім Олі подзвонили: її мати знайшли мертвою в лісопосадці.

Дівчину навіть не покликали на впізнання, тому що тіло її матері було в жахливому стані. Поліція вирішила не турбувати Олю, яка залишилася одна з дитиною на руках. Подруга Олени розповіла команді «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, яка страшна картина постала перед її очима.

У мертвої Олени не було голови!

Яким чином жінка опинилася так далеко від дому? Поліція не дала жодної зрозумілої відповіді. Більш того, правоохоронці закрили справу, заявивши... що смерть Олени була природною.

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Жанна Шулакова і Ольга Калинова приїхали в тихе місто Знам'янку, щоб раз і назавжди розібратися з цією справою.

Коли некромант спробувала викликати дух покійної Олени, дзеркало розбилося як ніби само собою. Але найдивніше ось що: карти сказали відьмі, що в Олі є інформація про смерть матері...

Невже рідна дочка має якесь відношення до смерті Олени? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 51 від 28.04.2019.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 50.