Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Усе таємне стає явним: чия душа переслідує сім’ю Галини?
<p style="text-align:justify">Найсильніші екстрасенси України продовжували розслідувати таємниці родового прокляття, яке переслідує двох рідних сестер. Чи вдалося ясновидцям докопатися до істини? Відповідь шукайте в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 53.</p> <p style="text-align:justify">Шаманка Сейраш неочікувано для всіх ледь не померла від темних справ таємничих сил! У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 53 випуск від 30.04.2019 таролог Фекла відразу взяла все у свої руки й намагалася врятувати колегу. Молитви, нашіптування, відкачування… Нічого не допомагало. Що це за нечисть, яка просто захопила ясновидицю? Подробиці в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a>.</p> <p style="text-align:justify">Все-таки світлі сили допомагають у біді! Після містичного впливу Сейраш ледве відійшла в церкві! У 53 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» вона набралася сил для того, щоб нарешті допомогти сім’ї, яка мало не кожен місяць хоронить своїх близьких… Що ж тягне людей на той світ?</p> <p style="text-align:justify">Феклі прийшло нове видіння: померла мати Галини й Людмили якось «замішана» в проблемах сестер! Невже рідна матір бажає зла своїм кровинкам? Щоб зрозуміти це, ясновидці програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 53 вирушили на кладовище, до могили покійної мами. Які таємниці забрала жінка із собою в домовину? Не пропустіть шокуючі факти розслідування!</p> <p style="text-align:justify">Нарешті пазли потрохи складаються! У проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 30.04.2019 виявилося: жінки мали ще одну сестру, яка страшно загинула ще маленькою. Вона заживо згоріла у власній кімнаті! То невже покійна дівчинка переслідує свою родину? Сейраш зрозуміла: ось до чого їй було видіння дитини чорта! Але чи справді дух малечі хоче помститися за свою смерть? Не гайте часу — дивіться онлайн 53 випуск Слідство ведуть екстрасенси 2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-52">«Слідство ведуть екстрасенси» 52 випуск</a>.</p>

Усе таємне стає явним: чия душа переслідує сім’ю Галини?

Всі випуски | 2019

Усе таємне стає явним: чия душа переслідує сім’ю Галини?

Найсильніші екстрасенси України продовжували розслідувати таємниці родового прокляття, яке переслідує двох рідних сестер. Чи вдалося ясновидцям докопатися до істини? Відповідь шукайте в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 53.

Шаманка Сейраш неочікувано для всіх ледь не померла від темних справ таємничих сил! У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 53 випуск від 30.04.2019 таролог Фекла відразу взяла все у свої руки й намагалася врятувати колегу. Молитви, нашіптування, відкачування… Нічого не допомагало. Що це за нечисть, яка просто захопила ясновидицю? Подробиці в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Все-таки світлі сили допомагають у біді! Після містичного впливу Сейраш ледве відійшла в церкві! У 53 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» вона набралася сил для того, щоб нарешті допомогти сім’ї, яка мало не кожен місяць хоронить своїх близьких… Що ж тягне людей на той світ?

Феклі прийшло нове видіння: померла мати Галини й Людмили якось «замішана» в проблемах сестер! Невже рідна матір бажає зла своїм кровинкам? Щоб зрозуміти це, ясновидці програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 53 вирушили на кладовище, до могили покійної мами. Які таємниці забрала жінка із собою в домовину? Не пропустіть шокуючі факти розслідування!

Нарешті пазли потрохи складаються! У проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 30.04.2019 виявилося: жінки мали ще одну сестру, яка страшно загинула ще маленькою. Вона заживо згоріла у власній кімнаті! То невже покійна дівчинка переслідує свою родину? Сейраш зрозуміла: ось до чого їй було видіння дитини чорта! Але чи справді дух малечі хоче помститися за свою смерть? Не гайте часу — дивіться онлайн 53 випуск Слідство ведуть екстрасенси 2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Слідство ведуть екстрасенси» 52 випуск.