Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Дух-палій полює на сестер-близнючок
<p style="text-align:justify">Вважається, що між близнюками існує таємничий зв'язок. Анна і Марина Горбенко переконалися в цьому на власному досвіді – коли одна постраждала від страшних опіків, другу госпіталізували з високою температурою...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Героїні проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 54 від 05.05.2019 – сестри-близнючки, які страждають від однієї і тієї ж таємничої сили.</strong></p> <p style="text-align:justify">Марина Горбенко не любить дивитися на своє відображення. У неї гарне обличчя молодої жінки – і спина, вкрита страшними шрамами від опіків. Героїня 54 випуску містичного проекту «Слідство ведуть екстрасенси» розповіла, як вона отримала ці жахливі відмітини. Одного разу вона впустила з рук чайник, впала в калюжу окропу і знепритомніла. Вона так і залишилася лежати в нестерпно гарячій воді, адже вдома нікого не було... Але чому тоді Марина стверджує, що її хтось штовхнув? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Одночасно з Мариною постраждала і її сестра-близнюк.</strong></p> <p style="text-align:justify">Все, що відбувається з однією сестрою, відбивається на інший. У Ані різко піднялася температура – жінку довелося терміново госпіталізувати. Так обидві сестри і опинилися в лікарні в один день з абсолютно незрозумілих причин. У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Марина зізналася, що до неї почав приходити привид.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дух чоловік</strong><strong>а зі свічкою в руках вперше з'явився, коли Марина була в лікарні. З тих пір він переслідує і сестер, і їхніх дітей.</strong></p> <p style="text-align:justify">Після кожного його візиту відбувається якась біда. Один раз Марина і вся її родина ледь не згоріли живцем у власному будинку!</p> <p style="text-align:justify">Що це за чоловік, і чому він переслідує сестер Горбенко – спробували дізнатися експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Ясновидці <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a> приїхали до Миколаєва, щоб нарешті розкрити таємницю духу зі свічкою. Привид чоловіка прийшов до екстрасенсів уві сні. Мрець сказав, що обидві сестри його зрадили... Приєднуйтесь до розслідування прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 54 від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-53">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 53</a>.</p>

Дух-палій полює на сестер-близнючок

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Дух-палій полює на сестер-близнючок

Вважається, що між близнюками існує таємничий зв'язок. Анна і Марина Горбенко переконалися в цьому на власному досвіді – коли одна постраждала від страшних опіків, другу госпіталізували з високою температурою...

Героїні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 54 від 05.05.2019 – сестри-близнючки, які страждають від однієї і тієї ж таємничої сили.

Марина Горбенко не любить дивитися на своє відображення. У неї гарне обличчя молодої жінки – і спина, вкрита страшними шрамами від опіків. Героїня 54 випуску містичного проекту «Слідство ведуть екстрасенси» розповіла, як вона отримала ці жахливі відмітини. Одного разу вона впустила з рук чайник, впала в калюжу окропу і знепритомніла. Вона так і залишилася лежати в нестерпно гарячій воді, адже вдома нікого не було... Але чому тоді Марина стверджує, що її хтось штовхнув? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

Одночасно з Мариною постраждала і її сестра-близнюк.

Все, що відбувається з однією сестрою, відбивається на інший. У Ані різко піднялася температура – жінку довелося терміново госпіталізувати. Так обидві сестри і опинилися в лікарні в один день з абсолютно незрозумілих причин. У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Марина зізналася, що до неї почав приходити привид.

Дух чоловіка зі свічкою в руках вперше з'явився, коли Марина була в лікарні. З тих пір він переслідує і сестер, і їхніх дітей.

Після кожного його візиту відбувається якась біда. Один раз Марина і вся її родина ледь не згоріли живцем у власному будинку!

Що це за чоловік, і чому він переслідує сестер Горбенко – спробували дізнатися експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Ясновидці Рубіна Цибульська та Олена Курилова приїхали до Миколаєва, щоб нарешті розкрити таємницю духу зі свічкою. Привид чоловіка прийшов до екстрасенсів уві сні. Мрець сказав, що обидві сестри його зрадили... Приєднуйтесь до розслідування прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 54 від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 53.