Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Незнайомка з того світу: чому мертва жінка переслідує Світлану?
<p style="text-align:justify">Світлана – сучасна практична жінка, і вона ніколи не вірила в містику. До того моменту, поки до неї не прийшла гостя з того світу...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 55 від 05.05.2019 не збиралася звертатися до ясновидців через свої особист</strong><strong>і проблем</strong><strong>и. Її змусив 7-річний син Владик.</strong></p> <p style="text-align:justify">Хлопчик боїться, що мама скоро помре. Звідки у дитини такі дивні ідеї? Світлана розповіла команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, що одного разу вночі син страшно її налякав. Владик прокинувся, встав на ліжку і передбачив смерть матері. За словами хлопчика, він побачив жінку з білим волоссям, яка стояла біля ліжка Світлани і щось нерозбірливо шептала. Після цього у Владика трапився дивний напад. Що сталося? Дивіться в реконструкції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Стурбована мати повела дитину </strong><strong>до лікарів, але у хлопчика не виявили ніяких проблем зі здоров'ям.</strong></p> <p style="text-align:justify">Здавалося б – все добре, Владик здоровий. Однак хлопчик продовжував вести себе дивно. Він практично перестав спати, тому що весь час бачив жінку з білим волоссям. А ще він почав малювати страшні картинки, на яких замість мами зображував... хрест. Чому дитина вважає, що Світлана скоро помре? Дізнайтеся в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Незабаром жінка і сама зіткнулася з мертво</strong><strong>ю незнайомкою.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дух білошкірої блондинки прийшов до Світлани, і це була найстрашніша ніч у її житті. Після цього вона піддалася вмовлянням сина і все ж таки звернулася за допомогою до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ясновидиця <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> і таролог <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> відгукнулися на звернення Св</strong><strong>ітлани.</strong></p> <p style="text-align:justify">За день до початку розслідування сталося дещо дивне – Рубіні зателефонував <a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> і розповів про своє страшне бачення. Азербайджанський ясновидець попередив колег про небезпеку, яка їх підстерігає. У що вплуталися експерти на цей раз? Не пропустіть скандальне розслідування – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 55 від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-54">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 54</a>.</p>

Незнайомка з того світу: чому мертва жінка переслідує Світлану?

Всі випуски | 2019

Незнайомка з того світу: чому мертва жінка переслідує Світлану?

Світлана – сучасна практична жінка, і вона ніколи не вірила в містику. До того моменту, поки до неї не прийшла гостя з того світу...

Героїня проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 55 від 05.05.2019 не збиралася звертатися до ясновидців через свої особисті проблеми. Її змусив 7-річний син Владик.

Хлопчик боїться, що мама скоро помре. Звідки у дитини такі дивні ідеї? Світлана розповіла команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, що одного разу вночі син страшно її налякав. Владик прокинувся, встав на ліжку і передбачив смерть матері. За словами хлопчика, він побачив жінку з білим волоссям, яка стояла біля ліжка Світлани і щось нерозбірливо шептала. Після цього у Владика трапився дивний напад. Що сталося? Дивіться в реконструкції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

Стурбована мати повела дитину до лікарів, але у хлопчика не виявили ніяких проблем зі здоров'ям.

Здавалося б – все добре, Владик здоровий. Однак хлопчик продовжував вести себе дивно. Він практично перестав спати, тому що весь час бачив жінку з білим волоссям. А ще він почав малювати страшні картинки, на яких замість мами зображував... хрест. Чому дитина вважає, що Світлана скоро помре? Дізнайтеся в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Незабаром жінка і сама зіткнулася з мертвою незнайомкою.

Дух білошкірої блондинки прийшов до Світлани, і це була найстрашніша ніч у її житті. Після цього вона піддалася вмовлянням сина і все ж таки звернулася за допомогою до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Ясновидиця Рубіна Цибульська і таролог Яна Пасинкова відгукнулися на звернення Світлани.

За день до початку розслідування сталося дещо дивне – Рубіні зателефонував Хаял Алекперов і розповів про своє страшне бачення. Азербайджанський ясновидець попередив колег про небезпеку, яка їх підстерігає. У що вплуталися експерти на цей раз? Не пропустіть скандальне розслідування – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 55 від 05.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 54.