Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пішла з дому і не повернулася: таємниця зникнення Юлії
<p style="text-align:justify">Сімнадцятирічна Юлія Москаленко вийшла з дому і не повернулася. Минуло вже 9 років, а її батьки досі не знають, що сталося.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 56 від 06.05.2019 експерти намагалися розгадати таємницю зникнення молодої дівчини.</strong></p> <p style="text-align:justify">За допомогою звернулися її батьки. Через 9 років безплідних пошуків і сподівань вони хочуть нарешті дізнатися, де їх дочка, і коли вона повернеться додому. І чи повернеться взагалі?..</p> <p style="text-align:justify"><strong>Рідні та близькі розповіли команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про те, як</strong><strong>ою вони запам'ятали Юлю.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина була розумною і доброю, у неї були великі плани на майбутнє. На той момент Юля вчилася в десятому класі і мріяла вступити до хорошого університету. Дівчина хотіла стати дипломатом, тому поглиблено вивчала англійську. Всі вважали її позитивною, милою дівчинкою. Чому ж вона тоді пішла з дому? Або ж... їй допомогли? Слідкуйте за ходом розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн!</p> <p style="text-align:justify">Батьки Юлії розповіли журналістам все про той фатальний день, коли зникла їх донька. Ніщо не передбачало біди. Дівчинка просто зібралася за грибами... Коли Юля не повернулася додому, стурбовані батьки тут же звернулися до поліції, але правоохоронці прийняли заяву неохоче. Вони вважали, що дівчинка погуляє і повернеться – справа-то молода. Однак Юля не повернулася. Тепер її близькі вже не розраховують на поліцію. Мама і тато Юлі довго намагалися розшукати доньку самотужки, але у них нічого не вийшло. Тепер їх єдина надія – це допомога проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>До родини Москаленко приїхали таролог <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> і фіналістка проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19">«Битва екстрасенсів» 19 сезон</a> Анна Арджеванідзе.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дивно, але карти Яни не показали ніякої інформації про зниклу дівчину! Куди ж вона пропала? Мама дівчини боїться, що та могла потрапити в сексуальне рабство...</p> <p style="text-align:justify">Що сталося з Юлею 9 років тому? Чи повернеться вона коли-небудь додому? Дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 56 від 06.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-55">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 55</a>.</p>

Пішла з дому і не повернулася: таємниця зникнення Юлії

Всі випуски | 2019

Пішла з дому і не повернулася: таємниця зникнення Юлії

Сімнадцятирічна Юлія Москаленко вийшла з дому і не повернулася. Минуло вже 9 років, а її батьки досі не знають, що сталося.

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 56 від 06.05.2019 експерти намагалися розгадати таємницю зникнення молодої дівчини.

За допомогою звернулися її батьки. Через 9 років безплідних пошуків і сподівань вони хочуть нарешті дізнатися, де їх дочка, і коли вона повернеться додому. І чи повернеться взагалі?..

Рідні та близькі розповіли команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про те, якою вони запам'ятали Юлю.

Дівчина була розумною і доброю, у неї були великі плани на майбутнє. На той момент Юля вчилася в десятому класі і мріяла вступити до хорошого університету. Дівчина хотіла стати дипломатом, тому поглиблено вивчала англійську. Всі вважали її позитивною, милою дівчинкою. Чому ж вона тоді пішла з дому? Або ж... їй допомогли? Слідкуйте за ходом розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн!

Батьки Юлії розповіли журналістам все про той фатальний день, коли зникла їх донька. Ніщо не передбачало біди. Дівчинка просто зібралася за грибами... Коли Юля не повернулася додому, стурбовані батьки тут же звернулися до поліції, але правоохоронці прийняли заяву неохоче. Вони вважали, що дівчинка погуляє і повернеться – справа-то молода. Однак Юля не повернулася. Тепер її близькі вже не розраховують на поліцію. Мама і тато Юлі довго намагалися розшукати доньку самотужки, але у них нічого не вийшло. Тепер їх єдина надія – це допомога проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

До родини Москаленко приїхали таролог Яна Пасинкова і фіналістка проекту «Битва екстрасенсів» 19 сезон Анна Арджеванідзе.

Дивно, але карти Яни не показали ніякої інформації про зниклу дівчину! Куди ж вона пропала? Мама дівчини боїться, що та могла потрапити в сексуальне рабство...

Що сталося з Юлею 9 років тому? Чи повернеться вона коли-небудь додому? Дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 56 від 06.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 55.