Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Екстрасенси знайшли маніяка, але на чиєму боці закон?
<p style="text-align:justify">Екстрасенси продовжують розслідувати випадок таємничого зникнення 17-річної Юлії Москаленко. Справа виявилася більш серйозную, ніж вони припускали! Здається, у Жашкові орудує маніяк...</p> <p style="text-align:justify">Команда проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 57 від 07.05.2019 намагається домогтися справедливості всупереч усім перешкодам.</p> <p style="text-align:justify">У 56 випуску програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 від 06.05.2019 експерти з'ясували, що Юля мертва. Дівчину вбив якийсь чоловік... У той день вона повинна була зустрітися зі своїм учителем англійської. Карти Яни Пасинкової показали любовний зв'язок між чоловіком і Юлею. Не залишилося ніяких сумнівів у тому, що репетитор розбестив неповнолітню дівчину! Але невже він – ще й убивця? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Під час розслідування таролог <a href="https://teleportal.ua/ru/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> і фіналістка проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19">«Битва екстрасенсів» 19 сезон</a> Анна Арджеванідзе дізналися нові подробиці про загиблу дівчину.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ясновидці з'ясували, що Віталій – не рідний батько Юлії, хоча і любить її, як власну дочку. Дівчина завжди хотіла знайти свого біологічного батька і подивитися йому в очі. Можливо, справжній тато Юлі причетний до її зникнення? Екстрасенси точно знають, що життя дівчини забрав чоловік, але хто це був – репетитор, рідний батько або хтось ще? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Експерти відчули, що Юля була не єдиною жертвою вбивці.</strong></p> <p style="text-align:justify">Хто ще загинув від рук жорстокого маніяка? За ким він полює, і чи є можливість його зупинити? У 57 випуску передачі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 команда проекту розворушила справжній зміїний клубок! На чиєму боці правоохоронці та закон? І чи є можливість домогтися правосуддя, якщо вбивцю покриває людина з величезним авторитетом і владою? Не пропустіть скандальне розслідування – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57 від 07.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили початок цього розслідування, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-56">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 56</a>.</p>

Екстрасенси знайшли маніяка, але на чиєму боці закон?

Всі випуски | 2019

Екстрасенси знайшли маніяка, але на чиєму боці закон?

Екстрасенси продовжують розслідувати випадок таємничого зникнення 17-річної Юлії Москаленко. Справа виявилася більш серйозную, ніж вони припускали! Здається, у Жашкові орудує маніяк...

Команда проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57 від 07.05.2019 намагається домогтися справедливості всупереч усім перешкодам.

У 56 випуску програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 від 06.05.2019 експерти з'ясували, що Юля мертва. Дівчину вбив якийсь чоловік... У той день вона повинна була зустрітися зі своїм учителем англійської. Карти Яни Пасинкової показали любовний зв'язок між чоловіком і Юлею. Не залишилося ніяких сумнівів у тому, що репетитор розбестив неповнолітню дівчину! Але невже він – ще й убивця? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

Під час розслідування таролог Яна Пасинкова і фіналістка проекту «Битва екстрасенсів» 19 сезон Анна Арджеванідзе дізналися нові подробиці про загиблу дівчину.

Ясновидці з'ясували, що Віталій – не рідний батько Юлії, хоча і любить її, як власну дочку. Дівчина завжди хотіла знайти свого біологічного батька і подивитися йому в очі. Можливо, справжній тато Юлі причетний до її зникнення? Екстрасенси точно знають, що життя дівчини забрав чоловік, але хто це був – репетитор, рідний батько або хтось ще? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57.

Експерти відчули, що Юля була не єдиною жертвою вбивці.

Хто ще загинув від рук жорстокого маніяка? За ким він полює, і чи є можливість його зупинити? У 57 випуску передачі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 команда проекту розворушила справжній зміїний клубок! На чиєму боці правоохоронці та закон? І чи є можливість домогтися правосуддя, якщо вбивцю покриває людина з величезним авторитетом і владою? Не пропустіть скандальне розслідування – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57 від 07.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили початок цього розслідування, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 56.