Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Привид полює за дітьми: за що мститься жінка без голосу?
<p style="text-align:justify">У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 58 від 12.05.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> і Ярослава Федорова збиралися їхати з Житомира після чергового розслідування, але їх зупинила жінка. Прохачка тремтіла від страху і благала про допомогу.</p> <p style="text-align:justify">Ірина боїться втратити своїх дітей. Вогонь двічі за два тижні ледь не забрав їх життя. Яка потойбічна сила полює на сім'ю Іри? І як ця справа пов'язана з безжальним насильником?</p> <p style="text-align:justify">Ірина розповіла експертам програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про страшного привида, який з'явився в її будинку. Вона вважає, що ця сутність полює на дітей. Із синами і донькою Іри вже кілька разів відбувалися інциденти, які налякали матір. Один раз на дітлахів ледь не впав електричний дріт, що зірвався зі стовпа. Вдруге сама собою загорілася розетка в кімнаті старшого сина Ірини.</p> <p style="text-align:justify">Жінка в жаху: її хлопчик ледь не згорів! Перелякана мати попросила експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 захистити її дітей.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чому після кожного явища примари починається пожежа?</strong></p> <p style="text-align:justify">Екстрасенси розпитали Ірину і дізналися, що її мама згоріла живцем 26 років тому. Невже це дух бабусі намагається забрати життя власних онуків? Копнувши глибше, експерти програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 зрозуміли, що це ще не всі таємниці, які приховує сім'я Ірини.</p> <p style="text-align:justify">Ярославі Федоровій довелося виїхати в інше місто – її викликали правоохоронці. Вона навіть не підозрювала, що резонансна справа про ґвалтівника і розслідування в Житомирі будуть якимось чином пов'язані!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Відьма-некромант залишилася в Житомирі, щоб допомогти Ірині. Несподівано Жанні зателефонувала циганська ясновидиця <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a>: вона побачила колегу уві сні.</strong></p> <p style="text-align:justify">Що побачила Рубіна? Які страшні подробиці про страшне насильство дізналися екстрасенси в ході розслідування? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 58 від 12.05.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-57">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57</a>.</p>

Привид полює за дітьми: за що мститься жінка без голосу?

Всі випуски | 2019

Привид полює за дітьми: за що мститься жінка без голосу?

У проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 58 від 12.05.2019 Жанна Шулакова і Ярослава Федорова збиралися їхати з Житомира після чергового розслідування, але їх зупинила жінка. Прохачка тремтіла від страху і благала про допомогу.

Ірина боїться втратити своїх дітей. Вогонь двічі за два тижні ледь не забрав їх життя. Яка потойбічна сила полює на сім'ю Іри? І як ця справа пов'язана з безжальним насильником?

Ірина розповіла експертам програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про страшного привида, який з'явився в її будинку. Вона вважає, що ця сутність полює на дітей. Із синами і донькою Іри вже кілька разів відбувалися інциденти, які налякали матір. Один раз на дітлахів ледь не впав електричний дріт, що зірвався зі стовпа. Вдруге сама собою загорілася розетка в кімнаті старшого сина Ірини.

Жінка в жаху: її хлопчик ледь не згорів! Перелякана мати попросила експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 захистити її дітей.

Чому після кожного явища примари починається пожежа?

Екстрасенси розпитали Ірину і дізналися, що її мама згоріла живцем 26 років тому. Невже це дух бабусі намагається забрати життя власних онуків? Копнувши глибше, експерти програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 зрозуміли, що це ще не всі таємниці, які приховує сім'я Ірини.

Ярославі Федоровій довелося виїхати в інше місто – її викликали правоохоронці. Вона навіть не підозрювала, що резонансна справа про ґвалтівника і розслідування в Житомирі будуть якимось чином пов'язані!

Відьма-некромант залишилася в Житомирі, щоб допомогти Ірині. Несподівано Жанні зателефонувала циганська ясновидиця Рубіна Цибульська: вона побачила колегу уві сні.

Що побачила Рубіна? Які страшні подробиці про страшне насильство дізналися екстрасенси в ході розслідування? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 58 від 12.05.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 57.