Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Яка демонічна сила вбиває чоловіків у Дніпропетровській області?
<p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 60 від 13.05.2019 експерти спробували з'ясувати, яка невідома сила забирає життя чоловіків у селищах Дніпропетровської області. Жителі села Вакулове і Новоолексіївки благають врятувати тих, хто вижив. Чоловіків залишилося настільки мало, що їх можна по пальцях перерахувати...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Жителі селищ розповіли журналістам проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про масштаби проблеми.</strong></p> <p style="text-align:justify">Кожні 30-40 днів вони дізнаються про нові смерті. У деяких будинках Вакулова і Новоолексіївки не залишилося жодного чоловіка – тільки вдови. Матері та сестри бояться за тих, що вижили. Чому у Дніпропетровській області молоді, здорові хлопці або помирають не своєю смертю, або вкорочують собі віку? Дізнайтеся в розслідуванні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Емпат Ольга Стогнушенко і мольфарка Магдалена Мочіовскі приїхали до Дніпропетровської області, щоб розкрити цю таємницю.</strong></p> <p style="text-align:justify">Есперти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 ще не встигли доїхати до місця призначення, а вже зіткнулися зі складнощами. Ольга Стогнушенко зажадала зупинити машину – вона побачила привид. Мертвий хотів поспілкуватися з екстрасенсом. Магдалені візитер з того світу здався підозрілим, проте Ольга не стала слухати колегу. Що розповів дух? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Там же Ольга і Магдалена знайшли камінь, на якому був намальований схожий на руну знак. Цей символ зіграв важливу роль у розслідуванні – дізнайтеся подробиці в 60 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Жителі села чекали ясновидців, як рятівників.</strong></p> <p style="text-align:justify">Жінки розповіли Ользі і Магдалені про загиблих чоловіків і поділилися своїми побоюваннями. Що об'єднує загиблих? Яка чорна рука забирає всіх місцевих священиків? Не пропустіть подробиці розслідування – дивіться проект «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60 від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-59">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 59</a>.</p>

Яка демонічна сила вбиває чоловіків у Дніпропетровській області?

Всі випуски | 2019

Яка демонічна сила вбиває чоловіків у Дніпропетровській області?

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60 від 13.05.2019 експерти спробували з'ясувати, яка невідома сила забирає життя чоловіків у селищах Дніпропетровської області. Жителі села Вакулове і Новоолексіївки благають врятувати тих, хто вижив. Чоловіків залишилося настільки мало, що їх можна по пальцях перерахувати...

Жителі селищ розповіли журналістам проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про масштаби проблеми.

Кожні 30-40 днів вони дізнаються про нові смерті. У деяких будинках Вакулова і Новоолексіївки не залишилося жодного чоловіка – тільки вдови. Матері та сестри бояться за тих, що вижили. Чому у Дніпропетровській області молоді, здорові хлопці або помирають не своєю смертю, або вкорочують собі віку? Дізнайтеся в розслідуванні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60.

Емпат Ольга Стогнушенко і мольфарка Магдалена Мочіовскі приїхали до Дніпропетровської області, щоб розкрити цю таємницю.

Есперти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 ще не встигли доїхати до місця призначення, а вже зіткнулися зі складнощами. Ольга Стогнушенко зажадала зупинити машину – вона побачила привид. Мертвий хотів поспілкуватися з екстрасенсом. Магдалені візитер з того світу здався підозрілим, проте Ольга не стала слухати колегу. Що розповів дух? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

Там же Ольга і Магдалена знайшли камінь, на якому був намальований схожий на руну знак. Цей символ зіграв важливу роль у розслідуванні – дізнайтеся подробиці в 60 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Жителі села чекали ясновидців, як рятівників.

Жінки розповіли Ользі і Магдалені про загиблих чоловіків і поділилися своїми побоюваннями. Що об'єднує загиблих? Яка чорна рука забирає всіх місцевих священиків? Не пропустіть подробиці розслідування – дивіться проект «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60 від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 59.