Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія: видати демонессу заміж і врятувати всіх
<p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 61 від 14.05.2019 експерти нарешті дізналися, що за сила переслідує чоловіків у Дніпропетровській області. Дізнайтеся все у найдрібніших подробицях – дивіться містичний проект СТБ онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Нагадаємо, що в минулому випуску передачі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 від 13.05.2019 Ольга Стогнушенко і Магдалена Мочіовскі взялися за розслідування справи про таємничі смерті в селах Вакулове і Новоолексіївка.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Демон виявився сильнішим</strong><strong> за всіх місцевих священиків.</strong></p> <p style="text-align:justify">У пошуках відповідей експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 приїхали на юдейську могилу. Там Ользі Стогнушенко стало погано: жінка – емпат, тому вона гостро відчуває чужий біль. Місцеві розповіли про страшні справи, які творилися в цьому селі під час Другої світової війни. Чому неупокоені духи досі бродять по околицях і не дають проходу місцевим жителям? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ользі Стогнушенко стало погано, а Магдалена Мочіовскі полізла </strong><strong>у крижану воду.</strong></p> <p style="text-align:justify">Річка повідала мольфарці свої таємниці. Що за демонесса зомбує і вбиває чоловіків? Яке відношення до цієї справи має німецький хрест, який знайшли експерти? У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61 Ольга і Магдалена занурилися в таємниці минулого. Місцеві розповіли історію про доведену до відчаю жінку. Що сталося з нещасною? Чому вона зважилася на ризикований крок – закликати демонессу?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У 61 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 емпат Ольга Стогнушенко зізналася, що їй страшно.</strong></p> <p style="text-align:justify">Через цю демонессу продовжують вмирати люди. Місцеві жителі валять провину на місцеву жительку Любу – вважають її відьмою... Але хто насправді накликав прокляття на голови чоловіків? І найголовніше – чи можна їх врятувати? Експерти звернулися за допомогою до свого колеги – медіума Якова Шнеєрсона. Як здолати демона і відправити його назад у пекло? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61 від 14.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-60">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60</a>.</p>

Місія: видати демонессу заміж і врятувати всіх

Всі випуски | 2019

Місія: видати демонессу заміж і врятувати всіх

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61 від 14.05.2019 експерти нарешті дізналися, що за сила переслідує чоловіків у Дніпропетровській області. Дізнайтеся все у найдрібніших подробицях – дивіться містичний проект СТБ онлайн на сайті Teleportal.ua!

Нагадаємо, що в минулому випуску передачі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 від 13.05.2019 Ольга Стогнушенко і Магдалена Мочіовскі взялися за розслідування справи про таємничі смерті в селах Вакулове і Новоолексіївка.

Демон виявився сильнішим за всіх місцевих священиків.

У пошуках відповідей експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 приїхали на юдейську могилу. Там Ользі Стогнушенко стало погано: жінка – емпат, тому вона гостро відчуває чужий біль. Місцеві розповіли про страшні справи, які творилися в цьому селі під час Другої світової війни. Чому неупокоені духи досі бродять по околицях і не дають проходу місцевим жителям? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

Ользі Стогнушенко стало погано, а Магдалена Мочіовскі полізла у крижану воду.

Річка повідала мольфарці свої таємниці. Що за демонесса зомбує і вбиває чоловіків? Яке відношення до цієї справи має німецький хрест, який знайшли експерти? У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61 Ольга і Магдалена занурилися в таємниці минулого. Місцеві розповіли історію про доведену до відчаю жінку. Що сталося з нещасною? Чому вона зважилася на ризикований крок – закликати демонессу?

У 61 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 емпат Ольга Стогнушенко зізналася, що їй страшно.

Через цю демонессу продовжують вмирати люди. Місцеві жителі валять провину на місцеву жительку Любу – вважають її відьмою... Але хто насправді накликав прокляття на голови чоловіків? І найголовніше – чи можна їх врятувати? Експерти звернулися за допомогою до свого колеги – медіума Якова Шнеєрсона. Як здолати демона і відправити його назад у пекло? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61 від 14.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 60.