Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому привид вагітної утоплениці переслідує подругу?
<p style="text-align:justify">Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 62 від 19.05.2019 звернулася за допомогою, тому що боїться за життя свого сина.</p> <p style="text-align:justify">Наталя розповіла журналістам, що її переслідує дух померлої подруги. Після кожної появи примари трирічний син Наташі, Данило, опиняється у смертельній небезпеці. Хлопчик вже кілька разів опинявся на волосок від смерті – отримував переломи і пошкодження внутрішніх органів. Данило розповідав мамі, що бачив якусь «страшну тітку». Героїня 62 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 переконана: син бачив її покійну подругу.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Отже, вона звалася Тетяна.</strong></p> <p style="text-align:justify">Наталя була у прекрасних стосуках із загиблою. У шкільні роки вони були близькими подругами, але потім їхні шляхи розійшлися. У будь-якому випадку, у Тані не було причин мстити Наташі. Тоді чому вона почала приходити до дівчини після смерті? Дізнайтеся в розслідуванні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Журналісти розпитали Наталю та інших знайомих Тетяни про те, як вона померла.</p> <p style="text-align:justify">Про її смерть відомо мало. Таня була на четвертому місяці вагітності, коли несподівано пропала. Її шукали цілих три тижні. Тіло Тетяни виявили на дні колодязя...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Такою вона і почала з'являтися в кошмарах Наташі – мертва, </strong><strong>із сумними блакитними очима, похована десь на глибині.</strong></p> <p style="text-align:justify">Наталя більше не хоче бачити покійну подругу у страшних снах. Вона звернулася до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, щоб вони захистили її та маленького Данила.</p> <p style="text-align:justify">На прохання Наталки відгукнулися дуже сильні ясновидці – <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова </a>та Ярослава Федорова. Вони знали, що їм потрібно налаштуватися на мертву жінку, але... Чому тоді Ярослава побачила дух невідомого чоловіка? Небіжчик пообіцяв допомогти з розслідуванням, якщо екстрасенси виручать його сина. Незабаром після цього до екстрасенсів підійшов хлопець, який назвався В'ячеславом. Виявилося, що це і є син чоловіка з бачення. Як пов'язані ці дві справи? Чому привид вагітної переслідує Наталію та її сина? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 62 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-61">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61</a>.</p>

Чому привид вагітної утоплениці переслідує подругу?

Всі випуски | 2019

Чому привид вагітної утоплениці переслідує подругу?

Героїня проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 62 від 19.05.2019 звернулася за допомогою, тому що боїться за життя свого сина.

Наталя розповіла журналістам, що її переслідує дух померлої подруги. Після кожної появи примари трирічний син Наташі, Данило, опиняється у смертельній небезпеці. Хлопчик вже кілька разів опинявся на волосок від смерті – отримував переломи і пошкодження внутрішніх органів. Данило розповідав мамі, що бачив якусь «страшну тітку». Героїня 62 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 переконана: син бачив її покійну подругу.

Отже, вона звалася Тетяна.

Наталя була у прекрасних стосуках із загиблою. У шкільні роки вони були близькими подругами, але потім їхні шляхи розійшлися. У будь-якому випадку, у Тані не було причин мстити Наташі. Тоді чому вона почала приходити до дівчини після смерті? Дізнайтеся в розслідуванні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

Журналісти розпитали Наталю та інших знайомих Тетяни про те, як вона померла.

Про її смерть відомо мало. Таня була на четвертому місяці вагітності, коли несподівано пропала. Її шукали цілих три тижні. Тіло Тетяни виявили на дні колодязя...

Такою вона і почала з'являтися в кошмарах Наташі – мертва, із сумними блакитними очима, похована десь на глибині.

Наталя більше не хоче бачити покійну подругу у страшних снах. Вона звернулася до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, щоб вони захистили її та маленького Данила.

На прохання Наталки відгукнулися дуже сильні ясновидці – Олена Курилова та Ярослава Федорова. Вони знали, що їм потрібно налаштуватися на мертву жінку, але... Чому тоді Ярослава побачила дух невідомого чоловіка? Небіжчик пообіцяв допомогти з розслідуванням, якщо екстрасенси виручать його сина. Незабаром після цього до екстрасенсів підійшов хлопець, який назвався В'ячеславом. Виявилося, що це і є син чоловіка з бачення. Як пов'язані ці дві справи? Чому привид вагітної переслідує Наталію та її сина? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 62 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 61.