Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смертельна ДТП – фатальна випадковість чи вбивство?
<p style="text-align:justify"><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 64 від 20.05.2019 розслідували справу про смертельне ДТП, яке сталося в селі Спаське Сумської області.</strong></p> <p style="text-align:justify">Фатальна аварія забрала життя 30-річної Тетяни Бойко. Її близькі досі не знають, хто скоїв наїзд. Немає ні доказів, ні підозрюваних, ні свідків... Поліція відмовчується і не пропонує ніяких правдоподібних версій. Тепер слідство ведуть екстрасенси, щоб дати рідним Тані хоч якусь надію на справедливість. Сім'я дівчини хоче знати, хто винен в її смерті.</p> <p style="text-align:justify">Того дня Тетяна була не одна – вона поверталася з концерту разом із подругою, іншою Танею. Дівчина, що вижила, розповіла команді «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про той фатальний день. Дівчина зізналася, що пам'ятає не дуже багато: під час аварії вона отримала струс мозку і втратила пам'ять.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Експерт-криміналіст проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Сергій Костира з'ясував подробиці офіційного слідства.</strong></p> <p style="text-align:justify">У поліції немає ніяких зачіпок – ніхто не бачив момент аварії, немає навіть слідів гальмівного шляху. У селі подейкують, що до ДТП якимось чином причетний мер... Чи правда це? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться проект «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ясновидці <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a> та Сурен Джулакян приїхали в Спаське і зустрілися з родиною загиблої Тетяни.</strong></p> <p style="text-align:justify">Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 впевнені: в цьому випадку є якесь подвійне дно. ДТП не було простою випадковістю – Тетяну вбили! Сурен Джулакян вважає, що у смерті дівчини винні двоє. Але кому могла знадобитися смерть медсестри, яка присвятила життя допомозі онкохворим дітям?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Олена Курилова пояснила родині загиблої, що у Тетяни мал</strong><strong>о бути довг</strong><strong>е щасливе життя, але її обірвала якась містична сила.</strong></p> <p style="text-align:justify">Хто винен у смертельному ДТП – мер, хлопець на мотоциклі або щось потойбічне? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 64 від 20.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-63">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 63</a>.</p>

Смертельна ДТП – фатальна випадковість чи вбивство?

Всі випуски | 2019

Смертельна ДТП – фатальна випадковість чи вбивство?

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 64 від 20.05.2019 розслідували справу про смертельне ДТП, яке сталося в селі Спаське Сумської області.

Фатальна аварія забрала життя 30-річної Тетяни Бойко. Її близькі досі не знають, хто скоїв наїзд. Немає ні доказів, ні підозрюваних, ні свідків... Поліція відмовчується і не пропонує ніяких правдоподібних версій. Тепер слідство ведуть екстрасенси, щоб дати рідним Тані хоч якусь надію на справедливість. Сім'я дівчини хоче знати, хто винен в її смерті.

Того дня Тетяна була не одна – вона поверталася з концерту разом із подругою, іншою Танею. Дівчина, що вижила, розповіла команді «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 про той фатальний день. Дівчина зізналася, що пам'ятає не дуже багато: під час аварії вона отримала струс мозку і втратила пам'ять.

Експерт-криміналіст проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Сергій Костира з'ясував подробиці офіційного слідства.

У поліції немає ніяких зачіпок – ніхто не бачив момент аварії, немає навіть слідів гальмівного шляху. У селі подейкують, що до ДТП якимось чином причетний мер... Чи правда це? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться проект «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 онлайн.

Ясновидці Олена Курилова та Сурен Джулакян приїхали в Спаське і зустрілися з родиною загиблої Тетяни.

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 впевнені: в цьому випадку є якесь подвійне дно. ДТП не було простою випадковістю – Тетяну вбили! Сурен Джулакян вважає, що у смерті дівчини винні двоє. Але кому могла знадобитися смерть медсестри, яка присвятила життя допомозі онкохворим дітям?

Олена Курилова пояснила родині загиблої, що у Тетяни мало бути довге щасливе життя, але її обірвала якась містична сила.

Хто винен у смертельному ДТП – мер, хлопець на мотоциклі або щось потойбічне? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 64 від 20.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 63.