Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Несвятий священик і небезпека на дорозі: що чекало екстрасенсів у Миколаївській області?
<p style="text-align:justify">Наталя у проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 65 від 21.05.2019 просила врятувати її чоловіка. Вона все життя любила тільки його. Чи не змінить жінка своє рішення, коли екстрасенси відкриють страшну правду?</p> <p style="text-align:justify">На лист Наталії в редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 спочатку не звернули уваги. Жінка написала, що її чоловіка постійно переслідують неприємності на дорозі – то гальма відмовлять, то машина загориться. Лист ледь не загубився серед іншої кореспонденції, але тут сталося щось надзвичайне – до редакції прийшли експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Сурен Джулакян і Ніколас Петросян. Обидва брати звернули увагу на звернення Наталії.</p> <p style="text-align:justify">Спіріт Ніколас подивився на прикладену до листа фотокартку і побачив страшного демона з мордою кажана. Сурен, в свою чергу, відчув присутність мстивого духу... Ясно одне – якщо екстрасенси не допоможуть чоловікові Наталії, йому загрожує неминуча смерть!</p> <p style="text-align:justify"><strong>У 65 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» експерти терміново виїхали в Миколаївську область.</strong></p> <p style="text-align:justify">Вони вже були в дорозі, коли Ніколасу зателефонувала учасниця змагання <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19">«Битва екстрасенсів» 19 сезон</a> - некромант Твіггі. Вона попередила спірита про небезпеку і побажала приєднатися до розслідування. Про що говорила Твіггі, яка небезпека чекала на експертів? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Поспілкувавшись з Наталею, експерти дізналися страшні подробиці з її минулого. Все постало в чорному світлі – батько над нею знущався, а мати навіть не намагалася врятувати... В ході розслідування виявилося, що і чоловік не такий чистий, як думала Наталя! Що дізналися екстрасенси? І яке відношення до цієї справи має... священик? Дивіться містичний проект «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 65 від 21.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-64">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 64</a>.</p>

Несвятий священик і небезпека на дорозі: що чекало екстрасенсів у Миколаївській області?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Несвятий священик і небезпека на дорозі: що чекало екстрасенсів у Миколаївській області?

Наталя у проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 65 від 21.05.2019 просила врятувати її чоловіка. Вона все життя любила тільки його. Чи не змінить жінка своє рішення, коли екстрасенси відкриють страшну правду?

На лист Наталії в редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 спочатку не звернули уваги. Жінка написала, що її чоловіка постійно переслідують неприємності на дорозі – то гальма відмовлять, то машина загориться. Лист ледь не загубився серед іншої кореспонденції, але тут сталося щось надзвичайне – до редакції прийшли експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Сурен Джулакян і Ніколас Петросян. Обидва брати звернули увагу на звернення Наталії.

Спіріт Ніколас подивився на прикладену до листа фотокартку і побачив страшного демона з мордою кажана. Сурен, в свою чергу, відчув присутність мстивого духу... Ясно одне – якщо екстрасенси не допоможуть чоловікові Наталії, йому загрожує неминуча смерть!

У 65 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» експерти терміново виїхали в Миколаївську область.

Вони вже були в дорозі, коли Ніколасу зателефонувала учасниця змагання «Битва екстрасенсів» 19 сезон - некромант Твіггі. Вона попередила спірита про небезпеку і побажала приєднатися до розслідування. Про що говорила Твіггі, яка небезпека чекала на експертів? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться передачу «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

Поспілкувавшись з Наталею, експерти дізналися страшні подробиці з її минулого. Все постало в чорному світлі – батько над нею знущався, а мати навіть не намагалася врятувати... В ході розслідування виявилося, що і чоловік не такий чистий, як думала Наталя! Що дізналися екстрасенси? І яке відношення до цієї справи має... священик? Дивіться містичний проект «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 65 від 21.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 64.