Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Українська дівчина, жінка Тутанхамона і циганська магія: як вони пов'язані?
<p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 66 від 26.05.2019 експерти хотіли просто допомогти звичайній українській жінці, а одночасно з цим несподівано розворушили таємниці давнини. Як справа Ніни з Білої Церкви пов'язана із дружиною Тутанхамона, яка померла задовго до її народження? Не пропустіть шокуюче розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ніна впевнена: за нею полює дух самогубця.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина випадково стала свідком того, як її сусід наклав на себе руки. Чоловік викинувся з вікна прямо у неї на очах! Перелякана Ніна викликала «швидку», але було вже пізно: смерть настала миттєво. Дівчина думала, що на цьому історія закінчилася.</p> <p style="text-align:justify">Повернувшись додому, героїня 66 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» побачила привид. Спочатку Ніна вирішила, що у неї просто розігралася фантазія від нервів, але дух повернувся. Ніна впевнена: покійний сусід намагається вбити всю її сім'ю. Вона звернулася за допомогою до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси», тому що боїться за своє життя. Після кожної появи привида в житті Ніни відбуваються нещасні випадки. Вона ледь не померла, впавши і ударившись об батарею. А її маленький син мало не задихнувся уві сні... Дивіться в реконструкції подій проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн, як Ніна страждала від переслідувань примари.</p> <p style="text-align:justify"><strong>На допомогу жінці приїхали азербайджанський ясновидець </strong><strong><a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> і відьма-некромант <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a>.</strong></p> <p style="text-align:justify">Перед розслідуванням до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 прийшли дивні видіння. Дивно, але жоден з них не побачив дух сусіда Ніни. Джини розповіли Хаялу про жінку, яку зарізали, а Жанна побачила чоловіка з ножем у грудях. Але найдивніше – це бачення азербайджанського ясновидця. Хаял Алекперов розповів колезі, що до нього прийшов... дух Тутанхамона!</p> <p style="text-align:justify">Але як єгипетський фараон може бути пов'язаний зі справою Ніни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 66 від 26.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-65">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 65</a>.</p>

Українська дівчина, жінка Тутанхамона і циганська магія: як вони пов'язані?

Всі випуски | 2019

Українська дівчина, жінка Тутанхамона і циганська магія: як вони пов'язані?

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 66 від 26.05.2019 експерти хотіли просто допомогти звичайній українській жінці, а одночасно з цим несподівано розворушили таємниці давнини. Як справа Ніни з Білої Церкви пов'язана із дружиною Тутанхамона, яка померла задовго до її народження? Не пропустіть шокуюче розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019!

Ніна впевнена: за нею полює дух самогубця.

Дівчина випадково стала свідком того, як її сусід наклав на себе руки. Чоловік викинувся з вікна прямо у неї на очах! Перелякана Ніна викликала «швидку», але було вже пізно: смерть настала миттєво. Дівчина думала, що на цьому історія закінчилася.

Повернувшись додому, героїня 66 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» побачила привид. Спочатку Ніна вирішила, що у неї просто розігралася фантазія від нервів, але дух повернувся. Ніна впевнена: покійний сусід намагається вбити всю її сім'ю. Вона звернулася за допомогою до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси», тому що боїться за своє життя. Після кожної появи привида в житті Ніни відбуваються нещасні випадки. Вона ледь не померла, впавши і ударившись об батарею. А її маленький син мало не задихнувся уві сні... Дивіться в реконструкції подій проекту «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн, як Ніна страждала від переслідувань примари.

На допомогу жінці приїхали азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов і відьма-некромант Жанна Шулакова.

Перед розслідуванням до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 прийшли дивні видіння. Дивно, але жоден з них не побачив дух сусіда Ніни. Джини розповіли Хаялу про жінку, яку зарізали, а Жанна побачила чоловіка з ножем у грудях. Але найдивніше – це бачення азербайджанського ясновидця. Хаял Алекперов розповів колезі, що до нього прийшов... дух Тутанхамона!

Але як єгипетський фараон може бути пов'язаний зі справою Ніни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться розслідування проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 66 від 26.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 65.