Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перевертень з того світу переслідує сім'ї двох сестер
<p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 67 від 26.05.2019 ви побачите історію двох сестер, які зв'язалися з потойбічними силами і поплатилися за це.</p> <p style="text-align:justify">Одна з них, Інна, звернулася до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Жінка розповіла сумну історію своєї сім'ї. Спочатку від раптового серцевого нападу помер чоловік. Після цього смерть забрала і сина Інни... Віталію було всього 17 років, і він був єдиною радістю в житті матері. Хлопчика збив поїзд. Поліція вважала його смерть нещасним випадком, але Інна не вірить у це. <strong>Вона точно знає: якась потойбічна сила вбиває всіх чоловіків </strong><strong>у її родині.</strong></p> <p style="text-align:justify">У героїні 67 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» є сестра. Чоловік Жанни теж помер від серцевого нападу, і теж – у віці 37-и років, як і чоловік Інни. Жінка боїться за життя свого сина, 12-річного Сашка. Хлопчик теж нещодавно опинився на межі життя і смерті. Сестри бояться, що невідома сила прийде і за ним теж.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Інна і Жанна розповіли команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, як виглядає їх переслідувач.</strong></p> <p style="text-align:justify">Обидві жінки бачать у своєму будинку істоту, схожу на перевертня. Хто він – вовкулак, демон або щось інше? Дізнайтеся у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67.</p> <p style="text-align:justify">Сестри купували обереги, вішали над дверима підкови і намагалися освячувати квартири, але це не допомогло – перевертень щоразу повертався. Вони вирішили звернутися за допомогою до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>На поклик відгукнулися азербайджанський ясновидець </strong><strong><a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> і відьма-некромант <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a>.</strong></p> <p style="text-align:justify">Вони навіть не уявляли, наскільки складним виявиться це розслідування! Перевертень з того світу надав серйозний опір<strong>. Невідома сила ледь не вбила Хаяла Алекперова і його перекладача!</strong></p> <p style="text-align:justify">Що це за сила, якщо вона здатна протистояти найсильнішим ясновидцям країни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67 від 26.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 66</a>.</p>

Перевертень з того світу переслідує сім'ї двох сестер

Всі випуски | 2019

Перевертень з того світу переслідує сім'ї двох сестер

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67 від 26.05.2019 ви побачите історію двох сестер, які зв'язалися з потойбічними силами і поплатилися за це.

Одна з них, Інна, звернулася до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Жінка розповіла сумну історію своєї сім'ї. Спочатку від раптового серцевого нападу помер чоловік. Після цього смерть забрала і сина Інни... Віталію було всього 17 років, і він був єдиною радістю в житті матері. Хлопчика збив поїзд. Поліція вважала його смерть нещасним випадком, але Інна не вірить у це. Вона точно знає: якась потойбічна сила вбиває всіх чоловіків у її родині.

У героїні 67 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» є сестра. Чоловік Жанни теж помер від серцевого нападу, і теж – у віці 37-и років, як і чоловік Інни. Жінка боїться за життя свого сина, 12-річного Сашка. Хлопчик теж нещодавно опинився на межі життя і смерті. Сестри бояться, що невідома сила прийде і за ним теж.

Інна і Жанна розповіли команді проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, як виглядає їх переслідувач.

Обидві жінки бачать у своєму будинку істоту, схожу на перевертня. Хто він – вовкулак, демон або щось інше? Дізнайтеся у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67.

Сестри купували обереги, вішали над дверима підкови і намагалися освячувати квартири, але це не допомогло – перевертень щоразу повертався. Вони вирішили звернутися за допомогою до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

На поклик відгукнулися азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов і відьма-некромант Жанна Шулакова.

Вони навіть не уявляли, наскільки складним виявиться це розслідування! Перевертень з того світу надав серйозний опір. Невідома сила ледь не вбила Хаяла Алекперова і його перекладача!

Що це за сила, якщо вона здатна протистояти найсильнішим ясновидцям країни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67 від 26.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 66.