Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто позбавив життя чоловіка: кохана дружина чи рідна сестра?
<p style="text-align:justify">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 68 від 27.05.2019 ви почуєте моторошну історію про загадкову смерть чоловіка, яка зруйнувала сімейне щастя й пересварила всіх членів родини.</p><p style="text-align:justify">Почалося розслідування дуже дивно: до карпатської мольфарки Магдалени Мочіовські в 68 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася сестра загиблого Оксана і просто благала про допомогу! Мовляв, її брата вбила його власна дружина! Невже кохана людина змогла стерти з лиця землі найріднішу душу? Але це ще квіточки! Виявилося: до редакції програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 написала дружина покійного Андрія Лилики з проханням знайти винних у вбивстві коханого. Шок! На чиїй стороні правда? Шукали винних найсильніші екстрасенси України Магдалена Мочіовські та Сурен Джулакян.</p><p style="text-align:justify">Перед тим, як виїхати на допомогу, Сурен чітко відчув: убивцю потрібно шукати в домівці загиблого! Невже сестра Андрія має рацію? Його дійсно вбила власна дружина? Подробиці розслідування дивіться в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68.</p><p style="text-align:justify">Рідні і близькі розповіли: Андрій був надзвичайно доброю людиною, завжди готовий прийти на допомогу й ніколи ні на кого не тримав зла. Але ясновидці шокували присутніх гучною заявою: хтось ставив у церкві свічки за упокій душі Андрія тоді, коли той ще радів життю! Хто ж наважився на такий страшний гріх? Відповідь дізнайтеся в проекті «Слідство ведуть екстрасенси».</p><p style="text-align:justify">Сурен Джулакян відчув подробиці того зловіщого дня: морозний вечір, Андрій виходить на вулицю, робить ковток чаю, різко падає на землю й помирає. То виходить, що його отруїли? Чи ні?</p><p style="text-align:justify">У неочікуваний момент з’явився дух померлого! Але він був дуже сердитим і вимагав, щоб Магдалена й Сурен негайно покинули подвір’я сестри й поїхали до дружини! Що дух хотів розповісти? Які подробиці розповіла хата покійного? І головне: хто винен у смерті Андрія? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68 від 27.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться<a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-67"> «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67</a>.</p>

Хто позбавив життя чоловіка: кохана дружина чи рідна сестра?

Всі випуски | 2019

Хто позбавив життя чоловіка: кохана дружина чи рідна сестра?

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68 від 27.05.2019 ви почуєте моторошну історію про загадкову смерть чоловіка, яка зруйнувала сімейне щастя й пересварила всіх членів родини.

Почалося розслідування дуже дивно: до карпатської мольфарки Магдалени Мочіовські в 68 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася сестра загиблого Оксана і просто благала про допомогу! Мовляв, її брата вбила його власна дружина! Невже кохана людина змогла стерти з лиця землі найріднішу душу? Але це ще квіточки! Виявилося: до редакції програми «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 написала дружина покійного Андрія Лилики з проханням знайти винних у вбивстві коханого. Шок! На чиїй стороні правда? Шукали винних найсильніші екстрасенси України Магдалена Мочіовські та Сурен Джулакян.

Перед тим, як виїхати на допомогу, Сурен чітко відчув: убивцю потрібно шукати в домівці загиблого! Невже сестра Андрія має рацію? Його дійсно вбила власна дружина? Подробиці розслідування дивіться в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68.

Рідні і близькі розповіли: Андрій був надзвичайно доброю людиною, завжди готовий прийти на допомогу й ніколи ні на кого не тримав зла. Але ясновидці шокували присутніх гучною заявою: хтось ставив у церкві свічки за упокій душі Андрія тоді, коли той ще радів життю! Хто ж наважився на такий страшний гріх? Відповідь дізнайтеся в проекті «Слідство ведуть екстрасенси».

Сурен Джулакян відчув подробиці того зловіщого дня: морозний вечір, Андрій виходить на вулицю, робить ковток чаю, різко падає на землю й помирає. То виходить, що його отруїли? Чи ні?

У неочікуваний момент з’явився дух померлого! Але він був дуже сердитим і вимагав, щоб Магдалена й Сурен негайно покинули подвір’я сестри й поїхали до дружини! Що дух хотів розповісти? Які подробиці розповіла хата покійного? І головне: хто винен у смерті Андрія? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68 від 27.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 67.