Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підклади, чорна магія і смерть: хто хоче знищити сім’ю Юрченко?
<p style="text-align:justify">Найсильніші ясновидці України в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 69 від 28.05.2019 розслідували таємничу смерть дівчини, яка згасла на очах за декілька місяців! Хто або що допомогло покійні попрощатися з життям? Дізнайтеся за мить!</p> <p style="text-align:justify">Мати загиблої, Оксана Юрченко, звернулася до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Жінка в розпачі: нещодавно померла її найстарша донька 24-річна Аліна. Оксана згадує: покійна ніколи не скаржилася на здоров’я, аж раптом родину сколихнула страшна й невиліковна хвороба — бічний аміотрофічний склероз! Аліна не мала жодного шансу на одужання й за кілька місяців покинула цей світ. Мама переконана: це справа рук темних сил! На допомогу сім’ї Юрченко в 69 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 вирушили найсильніші — Сурен Джулакян і некромант Твіггі.</p> <p style="text-align:justify">Молодша сестра Аліни вразила всіх своїми видіннями: Валерія постійно бачить дивні силуети в дзеркалі, а духи з потойбічного світу переслідують дівчину на кожному кроці! Ба більше, одного разу Валерія ледь не загинула від раптової пожежі! Хто бажав зла цілій родині? Подробиці загадкового розслідування дивіться в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» випуск 69.</p> <p style="text-align:justify">Некромант Твіггі ще не переступила поріг будинку, як відразу відчула — на родину здійснюється потужний магічний вплив, ніби чорний туман негативу повис над будинком! Екстрасенс побачила страшний знак — велетенську змію. Сумнівів не було — це чорна магія!</p> <p style="text-align:justify">Як тільки Сурен у проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69 зайшов до будинку, його ніби вогнем обпекло. Джулакян був упевнений: у цьому будинку відбувалося щось жахливе. Але що? Дрова у вогонь підкинула неочікувана знахідка — шпильки, голки й булавки! Невже це підклад? Звідки це з’явилося в будинку?</p> <p style="text-align:justify">На цьому «сюрпризи» не закінчилися. Твіггі на подвір’ї знайшла закопані перо і ключ! Ба більше, некромант шокувала всіх ще однією знахідкою: у дворі вона знайшла траурну стрічку, де були написані імена сестер! Це просто не вкладається в голові! Хто й за що так ненавидить сім’ю Юрченко? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69 від 28.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-68">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68</a>.</p>

Підклади, чорна магія і смерть: хто хоче знищити сім’ю Юрченко?

Всі випуски | 2019

Підклади, чорна магія і смерть: хто хоче знищити сім’ю Юрченко?

Найсильніші ясновидці України в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69 від 28.05.2019 розслідували таємничу смерть дівчини, яка згасла на очах за декілька місяців! Хто або що допомогло покійні попрощатися з життям? Дізнайтеся за мить!

Мати загиблої, Оксана Юрченко, звернулася до редакції проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Жінка в розпачі: нещодавно померла її найстарша донька 24-річна Аліна. Оксана згадує: покійна ніколи не скаржилася на здоров’я, аж раптом родину сколихнула страшна й невиліковна хвороба — бічний аміотрофічний склероз! Аліна не мала жодного шансу на одужання й за кілька місяців покинула цей світ. Мама переконана: це справа рук темних сил! На допомогу сім’ї Юрченко в 69 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 вирушили найсильніші — Сурен Джулакян і некромант Твіггі.

Молодша сестра Аліни вразила всіх своїми видіннями: Валерія постійно бачить дивні силуети в дзеркалі, а духи з потойбічного світу переслідують дівчину на кожному кроці! Ба більше, одного разу Валерія ледь не загинула від раптової пожежі! Хто бажав зла цілій родині? Подробиці загадкового розслідування дивіться в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» випуск 69.

Некромант Твіггі ще не переступила поріг будинку, як відразу відчула — на родину здійснюється потужний магічний вплив, ніби чорний туман негативу повис над будинком! Екстрасенс побачила страшний знак — велетенську змію. Сумнівів не було — це чорна магія!

Як тільки Сурен у проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69 зайшов до будинку, його ніби вогнем обпекло. Джулакян був упевнений: у цьому будинку відбувалося щось жахливе. Але що? Дрова у вогонь підкинула неочікувана знахідка — шпильки, голки й булавки! Невже це підклад? Звідки це з’явилося в будинку?

На цьому «сюрпризи» не закінчилися. Твіггі на подвір’ї знайшла закопані перо і ключ! Ба більше, некромант шокувала всіх ще однією знахідкою: у дворі вона знайшла траурну стрічку, де були написані імена сестер! Це просто не вкладається в голові! Хто й за що так ненавидить сім’ю Юрченко? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69 від 28.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 68.