Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смерть перед весіллям: таємниця загиблої нареченої
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr"><strong><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 70 від 28.08.2019 намагалися розгадати таємницю загиблої нареченої.</span></strong></p> <p dir="ltr"><span>Таня збиралася вийти заміж. Дівчина була на сьомому небі від щастя. Коханий подарував їй 101 троянду і красиву каблучку. Молода пара з нетерпінням чекала весілля і вже обмірковувала всі деталі торжества.</span></p> <p dir="ltr"><span>Ніхто навіть подумати не міг, що здорова життєрадісна 21-річна дівчина може потрапити в реанімацію незадовго до довгоочікуваного дня. Вона мріяла одягти білу сукню і сказати «так» своєму обранцеві. Замість цього мати одягала Таню у вінчальну сукню для похорону ...</span></p> <p dir="ltr"><span>Батьки дівчини вбиті горем. Вони попросили експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 розкрити таємницю смерті своєї дочки.</span></p> <p dir="ltr"><span>Мати Тані впевнена: просто так молоді щасливі дівчата не вмирають. Таню забрала якась потойбічна сила! Лікарі так і не змогли визначити причину смерті молодої. У них було кілька припущень:  то менінгіт, то енцефаліт, але кінцевий діагноз так і не поставили. Що насправді забрало життя дівчини? Дізнайтеся прямо зараз – стежте за ходом розслідування програми «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.</span></p> <p dir="ltr"> </p> <p dir="ltr"><strong><span>Це вже друга страшна втрата в сім'ї Тані </span></strong><span><strong>–</strong> <strong>п</strong></span><strong><span>ершим помер її брат</span></strong></p> <p dir="ltr"><span>Мама дівчини боїться, що її син міг потягти сестру на той світ. Незадовго до смерті перелякана Таня розповіла, що бачила покійного Сергія уві сні. В день трагедії вона теж вела себе дивно: вказувала на порожнє місце, ніби помітила там когось невидимого.</span></p> <p dir="ltr"> </p> <p dir="ltr"><strong><span>На допомогу приїхали Рубіна Цибульська та Олена Курилова</span></strong></p> <p dir="ltr"><span>Циганська ясновидиця бачила Таню уві сні. Дівчина сказала: «Весілля було прокляте». Коли Рубіна прокинулася, її власна обручка зникла. Що мала на увазі покійна наречена? Кого вона бачила перед смертю?</span></p> <p dir="ltr"><span>Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 70 від 28.08.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-69">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69</a>.</span></p>

Смерть перед весіллям: таємниця загиблої нареченої

Всі випуски | 2019

Смерть перед весіллям: таємниця загиблої нареченої

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 70 від 28.08.2019 намагалися розгадати таємницю загиблої нареченої.

Таня збиралася вийти заміж. Дівчина була на сьомому небі від щастя. Коханий подарував їй 101 троянду і красиву каблучку. Молода пара з нетерпінням чекала весілля і вже обмірковувала всі деталі торжества.

Ніхто навіть подумати не міг, що здорова життєрадісна 21-річна дівчина може потрапити в реанімацію незадовго до довгоочікуваного дня. Вона мріяла одягти білу сукню і сказати «так» своєму обранцеві. Замість цього мати одягала Таню у вінчальну сукню для похорону ...

Батьки дівчини вбиті горем. Вони попросили експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 розкрити таємницю смерті своєї дочки.

Мати Тані впевнена: просто так молоді щасливі дівчата не вмирають. Таню забрала якась потойбічна сила! Лікарі так і не змогли визначити причину смерті молодої. У них було кілька припущень:  то менінгіт, то енцефаліт, але кінцевий діагноз так і не поставили. Що насправді забрало життя дівчини? Дізнайтеся прямо зараз – стежте за ходом розслідування програми «Слідство ведуть екстрасенси» онлайн.

 

Це вже друга страшна втрата в сім'ї Тані першим помер її брат

Мама дівчини боїться, що її син міг потягти сестру на той світ. Незадовго до смерті перелякана Таня розповіла, що бачила покійного Сергія уві сні. В день трагедії вона теж вела себе дивно: вказувала на порожнє місце, ніби помітила там когось невидимого.

 

На допомогу приїхали Рубіна Цибульська та Олена Курилова

Циганська ясновидиця бачила Таню уві сні. Дівчина сказала: «Весілля було прокляте». Коли Рубіна прокинулася, її власна обручка зникла. Що мала на увазі покійна наречена? Кого вона бачила перед смертю?

Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 70 від 28.08.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 69.