Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вбивство семикласниці: продовження розслідування
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться продовження розслідування вбивства школярки в День захисту дітей у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 75 від 11.09.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Семикласницю Вероніку вбили 1 червня. Жителі маленького селища бояться: раптом маніяк досі на волі? Поліція затримала підозрюваного, але ніхто з місцевих не вірить в те, що 14-річний Данило міг задушити дівчинку голими руками.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>В 75 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a> дізналися правду про однокласників вбитої</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вероніка була жертвою булінгу. Інші підлітки знущалися з неї, дражнили і навіть били. Найбільше всього Ніку ненавиділа сестра Ярослава – хлопчика, з яким вона зустрічалася. Дівчина навіть забороняла братові спілкуватися з Веронікою. Незадовго до вбивства підлітки розлучилися. Ніка важко переживала розрив стосунків. Вона хотіла помиритися з Ярославом.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ясновидці в 75 випуску програми «Слідство ведуть екстрасенси» від 11.09.2019 приїхали на вокзал, щоб зустрітися з хлопцем. Можливо, він розповість що-небудь про загиблу Ніку?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ярик відчуває провину за те, що сталося з дівчиною</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Того вечора Вероніка дзвонила йому. Вона просила хлопця повернутися в клуб і провести її додому. Це сталося вже після розриву, тому Ярослав відмовив дівчині. На тій дискотеці були всі підлітки, які не давали Ніці спокійно жити. Поліція опитала їх. Хлопчики і дівчатка говорили про загиблу Вероніку одне і те ж: вона вела аморальний спосіб життя і була нерозбірлива у статевих зв'язках. Таке відчуття, ніби вони всі завчили один текст! Дізнайтеся в 75 випуску містичного проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, чи було це правдою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У день смерті Вероніка пішла з дискотеки разом з подругою. Ясновидці вирішили знайти дівчину. Можливо, Таня знає щось про трагедію?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слідкуйте за ходом розслідування онлайн – дивіться «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 75.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили початок цієї історії, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-74">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 74</a>.</span></p>

Вбивство семикласниці: продовження розслідування

Всі випуски | 2019

Вбивство семикласниці: продовження розслідування

Дивіться продовження розслідування вбивства школярки в День захисту дітей у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 75 від 11.09.2019.

Семикласницю Вероніку вбили 1 червня. Жителі маленького селища бояться: раптом маніяк досі на волі? Поліція затримала підозрюваного, але ніхто з місцевих не вірить в те, що 14-річний Данило міг задушити дівчинку голими руками.

 

В 75 випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 Жанна Шулакова і Яна Пасинкова дізналися правду про однокласників вбитої

Вероніка була жертвою булінгу. Інші підлітки знущалися з неї, дражнили і навіть били. Найбільше всього Ніку ненавиділа сестра Ярослава – хлопчика, з яким вона зустрічалася. Дівчина навіть забороняла братові спілкуватися з Веронікою. Незадовго до вбивства підлітки розлучилися. Ніка важко переживала розрив стосунків. Вона хотіла помиритися з Ярославом.

Ясновидці в 75 випуску програми «Слідство ведуть екстрасенси» від 11.09.2019 приїхали на вокзал, щоб зустрітися з хлопцем. Можливо, він розповість що-небудь про загиблу Ніку?

 

Ярик відчуває провину за те, що сталося з дівчиною

Того вечора Вероніка дзвонила йому. Вона просила хлопця повернутися в клуб і провести її додому. Це сталося вже після розриву, тому Ярослав відмовив дівчині. На тій дискотеці були всі підлітки, які не давали Ніці спокійно жити. Поліція опитала їх. Хлопчики і дівчатка говорили про загиблу Вероніку одне і те ж: вона вела аморальний спосіб життя і була нерозбірлива у статевих зв'язках. Таке відчуття, ніби вони всі завчили один текст! Дізнайтеся в 75 випуску містичного проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019, чи було це правдою.

У день смерті Вероніка пішла з дискотеки разом з подругою. Ясновидці вирішили знайти дівчину. Можливо, Таня знає щось про трагедію?

Слідкуйте за ходом розслідування онлайн – дивіться «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 75.

Якщо ви пропустили початок цієї історії, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 74.