Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто полює за дитиною Тані?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У житті героїні проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 76 від 18.09.2019 одна трагедія слідує за іншою</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вона втратила двох дітей під час пологів. Єдина відрада жінки – це син Кирило. Під час вагітності Таню поклали на збереження, і хлопчик народився здоровим. Зараз дитині чотири роки, і його мама боїться за життя сина.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Рік тому Кирило почав страждати від незрозумілих нападів задухи</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хлопчик ні з того ні з сього починає задихатися, у нього піднімається температура. Таня викликала дитині швидку, Кирило лежав в лікарні і проходив курс реабілітації. І все одно він продовжує зазнавати труднощів із диханням. Тетяна не на жарт переживає за життя сина. Саме тому вона звернулася за допомогою до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Нещодавно з Кирилом стався інцидент: важке дзеркало зірвалося зі стіни і ледь не вбило хлопчика</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дитина впала і вдарилася головою, але обійшлося без серйозних травм. Героїня 76 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» впевнена: вона розплачується за гріхи свого брата. Сергій застав свою молоду дружину з коханцем, після чого вибіг на вулицю з ножем. Друг спробував зупинити ревнивця і отримав удар між ребер. Клеймо вбивці отруїло існування не тільки Сергію, а і його сім'ї. Їхня мати почала пити і померла від отруєння алкоголем, а Таню дражнили сестрою душогуба.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка розповіла експертам «Слідство ведуть екстрасенси», що бачила брата уві сні. Але кров була на руках Тані...</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> намагаються зрозуміти, яка нечисть намагається вбити маленького Кирила. Ясновидці відчувають темну силу, яка тягне свої руки до хлопчика. Можливо, над сім'єю Сергія нависає прокляття?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жанна Шулакова побачила уві сні жінку, яка пообіцяла прийти за дитиною опівночі. Хто вона і чому полює за сином Тані? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 76 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-75">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 75</a>.</span></p>

Хто полює за дитиною Тані?

Всі випуски | 2019

Хто полює за дитиною Тані?

У житті героїні проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 76 від 18.09.2019 одна трагедія слідує за іншою

Вона втратила двох дітей під час пологів. Єдина відрада жінки – це син Кирило. Під час вагітності Таню поклали на збереження, і хлопчик народився здоровим. Зараз дитині чотири роки, і його мама боїться за життя сина.

 

Рік тому Кирило почав страждати від незрозумілих нападів задухи

Хлопчик ні з того ні з сього починає задихатися, у нього піднімається температура. Таня викликала дитині швидку, Кирило лежав в лікарні і проходив курс реабілітації. І все одно він продовжує зазнавати труднощів із диханням. Тетяна не на жарт переживає за життя сина. Саме тому вона звернулася за допомогою до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019.

 

Нещодавно з Кирилом стався інцидент: важке дзеркало зірвалося зі стіни і ледь не вбило хлопчика

Дитина впала і вдарилася головою, але обійшлося без серйозних травм. Героїня 76 випуску «Слідство ведуть екстрасенси» впевнена: вона розплачується за гріхи свого брата. Сергій застав свою молоду дружину з коханцем, після чого вибіг на вулицю з ножем. Друг спробував зупинити ревнивця і отримав удар між ребер. Клеймо вбивці отруїло існування не тільки Сергію, а і його сім'ї. Їхня мати почала пити і померла від отруєння алкоголем, а Таню дражнили сестрою душогуба.

Жінка розповіла експертам «Слідство ведуть екстрасенси», що бачила брата уві сні. Але кров була на руках Тані...

Жанна Шулакова і Рубіна Цибульська намагаються зрозуміти, яка нечисть намагається вбити маленького Кирила. Ясновидці відчувають темну силу, яка тягне свої руки до хлопчика. Можливо, над сім'єю Сергія нависає прокляття?

Жанна Шулакова побачила уві сні жінку, яка пообіцяла прийти за дитиною опівночі. Хто вона і чому полює за сином Тані? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 76 онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 75.