Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Американський психопат і примари в Луцьку
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть наймасштабніше розслідування сезону в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 77! Дивіться онлайн на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У Уляни – великий красивий будинок, двоє чудових дітей і привид загиблого чоловіка на додачу</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У подружжя були практично ідеальні стосунки. Ні прожиті разом роки, ні спільний побут не змогли вбити їхню любов. А потім трапилося нещастя: Василь помер від раптової зупинки серця. Уляна змогла пережити цю трагедію, але на цьому історія не закінчилася. Привид чоловіка почав переслідувати героїню № випуску «Слідство ведуть екстрасенси». Небіжчик простягає до жінки руки і кличе її за собою на той світ. Як би Уляна не любила свого чоловіка, вмирати вона поки не збирається – у неї на руках двоє дітей і ціле життя попереду.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У жінки є причини для занепокоєння. Щоразу після появи примари з нею відбуваються нещасні випадки. Кожен із них може призвести до смерті.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>На прохання про допомогу відгукнулися <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/anna-galers">Анна Гальєрс</a></span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ясновидиця з Британії так і не змогла приїхати до Луцька. Анна їздила в США по особистих справах. Вона збиралася прилетіти в Україну, але рейси скасували через лісові пожежі в Каліфорнії. Дивно: ясновидиця заздалегідь знала, що не зможе вилетіти зі Штатів.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Молода дівчина з`явилася експерту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 уві сні. Дух сказав Анніі, що їй доведеться залишитися в Америці. Покійниця розповіла: її звуть Яна, вона з України. Про її трагічну історію писали в усіх новинах. Дівчина переїхала в США, вийшла заміж, народила дитину. Чоловік любив Яну, називав виключно «коханою» і мало на руках не носив. А потім сталося те, чого ніхто не міг передбачити... Блейк вбив і розчленував красуню-дружину, яка тільки-но народила йому дочку.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Але як пов'язані справи Уляни і Яни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 77 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-76">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 76</a>.</span></p>

Американський психопат і примари в Луцьку

Всі випуски | 2019

Американський психопат і примари в Луцьку

Не пропустіть наймасштабніше розслідування сезону в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 77! Дивіться онлайн на сайті «Телепортал».

 

У Уляни – великий красивий будинок, двоє чудових дітей і привид загиблого чоловіка на додачу

У подружжя були практично ідеальні стосунки. Ні прожиті разом роки, ні спільний побут не змогли вбити їхню любов. А потім трапилося нещастя: Василь помер від раптової зупинки серця. Уляна змогла пережити цю трагедію, але на цьому історія не закінчилася. Привид чоловіка почав переслідувати героїню № випуску «Слідство ведуть екстрасенси». Небіжчик простягає до жінки руки і кличе її за собою на той світ. Як би Уляна не любила свого чоловіка, вмирати вона поки не збирається – у неї на руках двоє дітей і ціле життя попереду.

У жінки є причини для занепокоєння. Щоразу після появи примари з нею відбуваються нещасні випадки. Кожен із них може призвести до смерті.

 

На прохання про допомогу відгукнулися Рубіна Цибульська та Анна Гальєрс

Ясновидиця з Британії так і не змогла приїхати до Луцька. Анна їздила в США по особистих справах. Вона збиралася прилетіти в Україну, але рейси скасували через лісові пожежі в Каліфорнії. Дивно: ясновидиця заздалегідь знала, що не зможе вилетіти зі Штатів.

Молода дівчина з`явилася експерту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 уві сні. Дух сказав Анніі, що їй доведеться залишитися в Америці. Покійниця розповіла: її звуть Яна, вона з України. Про її трагічну історію писали в усіх новинах. Дівчина переїхала в США, вийшла заміж, народила дитину. Чоловік любив Яну, називав виключно «коханою» і мало на руках не носив. А потім сталося те, чого ніхто не міг передбачити... Блейк вбив і розчленував красуню-дружину, яка тільки-но народила йому дочку.

Але як пов'язані справи Уляни і Яни? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 77 онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 76.