Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниця подвійного вбивства і випробування вогнем для Жанни Шулакової
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019</a> випуск 79 від 25.09.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова </a>пройшла через випробування вогнем. Не пропустіть шокуюче розслідування з несподіваним фіналом!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Команда проекту зв'язалася з британською ясновидицею Анною Гальєрс</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Екстрасенс попросила, щоб хто-небудь терміново зателефонував Жанні Шулаковій. Експерт була не на жарт стривожена. Вона стала свідком того, як загорівся Собор Паризької Богоматері. Анна дивилася на палаючу будівлю, і в цей момент до неї прийшло видіння. Вона побачила свою колегу Жанну Шулакову. Та горіла і кричала від болю. Гальєрс злякалася, що з відьмою може трапитися біда.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жанна Шулакова і <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> якраз закінчували розслідування в рамках проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019. Дзвінок з редакції їх здивував. Зйомки йшли звичайним ходом. Ніщо не передбачало біди. Однак слова українських колег не заспокоїли Анну. Вона відчувала: попереду на них чекають непрості випробування.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 79 – дізнайтеся, чи виправдалися передчуття ясновидиці!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Після закінчення роботи Жанна і Рубіна спілкувалися з місцевими жителями</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До екстрасенсів підійшла жінка на ім'я Оксана. Харківська відьма відчула її ворожу енергетику. Жанна не могла зрозуміти, звідки вона знає Оксану і чому та налаштована проти некромантки.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка попросила ясновидців про допомогу. Вона розповіла історію про те, як втратила сина. П'ятнадцятирічний хлопчик пішов на риболовлю і втопився. Він прекрасно плавав, тому мати не вірить у нещасний випадок. Жанна і Рубіна теж відчувають: до смерті хлопця причетна нечиста сила.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Анна Гальєрс зателефонувала з Парижа ще раз. Вона турбується за Жанну. Британський експерт відчуває, що відьма... боїться! Анна твердить про якесь подвійне вбивство. Що вона має на увазі? Як пов'язані долі Оксани і Жанни? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 79</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Если вы пропустили предыдущий выпуск, то смотрите по ссылке <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vypusk-78">«Слідство ведуть екстрасенси» 2019 выпуск 78.</a></span></p>

Таємниця подвійного вбивства і випробування вогнем для Жанни Шулакової

Всі випуски | 2019

Таємниця подвійного вбивства і випробування вогнем для Жанни Шулакової

У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 79 від 25.09.2019 Жанна Шулакова пройшла через випробування вогнем. Не пропустіть шокуюче розслідування з несподіваним фіналом!

 

Команда проекту зв'язалася з британською ясновидицею Анною Гальєрс

Екстрасенс попросила, щоб хто-небудь терміново зателефонував Жанні Шулаковій. Експерт була не на жарт стривожена. Вона стала свідком того, як загорівся Собор Паризької Богоматері. Анна дивилася на палаючу будівлю, і в цей момент до неї прийшло видіння. Вона побачила свою колегу Жанну Шулакову. Та горіла і кричала від болю. Гальєрс злякалася, що з відьмою може трапитися біда.

Жанна Шулакова і Рубіна Цибульська якраз закінчували розслідування в рамках проекту «Слідство ведуть екстрасенси» 2019. Дзвінок з редакції їх здивував. Зйомки йшли звичайним ходом. Ніщо не передбачало біди. Однак слова українських колег не заспокоїли Анну. Вона відчувала: попереду на них чекають непрості випробування.

Дивіться програму «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 79 – дізнайтеся, чи виправдалися передчуття ясновидиці!

 

Після закінчення роботи Жанна і Рубіна спілкувалися з місцевими жителями

До екстрасенсів підійшла жінка на ім'я Оксана. Харківська відьма відчула її ворожу енергетику. Жанна не могла зрозуміти, звідки вона знає Оксану і чому та налаштована проти некромантки.

Жінка попросила ясновидців про допомогу. Вона розповіла історію про те, як втратила сина. П'ятнадцятирічний хлопчик пішов на риболовлю і втопився. Він прекрасно плавав, тому мати не вірить у нещасний випадок. Жанна і Рубіна теж відчувають: до смерті хлопця причетна нечиста сила.

Анна Гальєрс зателефонувала з Парижа ще раз. Вона турбується за Жанну. Британський експерт відчуває, що відьма... боїться! Анна твердить про якесь подвійне вбивство. Що вона має на увазі? Як пов'язані долі Оксани і Жанни? Дивіться у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 випуск 79

Если вы пропустили предыдущий выпуск, то смотрите по ссылке «Слідство ведуть екстрасенси» 2019 выпуск 78.