Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фатальне число "18" і таємниця убитого нареченого
<p>У народі немає забобонів щодо числа «18», але для жителів одного будинку в Сумах воно стало фатальним. Жителі вмирають один за іншим, і всі - 18 числа...</p> <p><strong>До редакції програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 8 від 10.02.2019 прийшов лист, яке шокувало навіть звикла до всього команду проекту.</strong></p> <p>Ольга Демидко з міста Суми розповіла про страшну знахідку, яка перетворила життя мешканців будинку під номером «18» в кошмар.</p> <p>Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знайшла біля будинку чиїсь кістки, загорнуті в бавовняну тканину. З тих пір у будинку оселилася потойбічна сила. Привид жінки приходить до мешканців будинку і загрожує їм.</p> <p>Ольга і її дочка вже кілька разів опинялися на волосині від смерті. Щоразу події пов'язані з появою примари жінки, і кожен раз - 18 числа.</p> <p>Можливо, жінки потривожили останки померлої, і тепер вона мстить їм за це? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p><strong>Жінки благають про допомогу. У Ольги та її дочки немає нікого, крім один одного, а привид виражається досить недвозначно. «Ти втратиш свою сім'ю», - говорить дух.</strong></p> <p>На допомогу жінкам приїхали одні з найсильніших експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 - азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов і спадкова київська відьма Ярослава Федорова.</p> <p>Ярославі приснився хлопець, що стоїть на колінах перед дівчиною. А ще - чоловік із півмісяцем, який сказав відьмі: «Знайди її». Що мав на увазі таємничий незнайомець із бачення Ярослави Федорової? Кого вона повинна знайти? Дізнайтеся у проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019.</p> <p>Хаял Алекперов теж отримав незвичайне послання. Джини веліли азербайджанському провидцю знайти жінку зі зв'язкою черепів... За описом виходить, що це - Ярослава Федорова! Невже київська відьма якось пов'язана з тим, що відбувається у зловісному будинку під номером «18»? Дізнайтеся подробиці у розслідуванні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 8 від 10.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-7">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 7</a></p>

Фатальне число "18" і таємниця убитого нареченого

Всі випуски | 2019

Фатальне число "18" і таємниця убитого нареченого

У народі немає забобонів щодо числа «18», але для жителів одного будинку в Сумах воно стало фатальним. Жителі вмирають один за іншим, і всі - 18 числа...

До редакції програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 8 від 10.02.2019 прийшов лист, яке шокувало навіть звикла до всього команду проекту.

Ольга Демидко з міста Суми розповіла про страшну знахідку, яка перетворила життя мешканців будинку під номером «18» в кошмар.

Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 знайшла біля будинку чиїсь кістки, загорнуті в бавовняну тканину. З тих пір у будинку оселилася потойбічна сила. Привид жінки приходить до мешканців будинку і загрожує їм.

Ольга і її дочка вже кілька разів опинялися на волосині від смерті. Щоразу події пов'язані з появою примари жінки, і кожен раз - 18 числа.

Можливо, жінки потривожили останки померлої, і тепер вона мстить їм за це? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Жінки благають про допомогу. У Ольги та її дочки немає нікого, крім один одного, а привид виражається досить недвозначно. «Ти втратиш свою сім'ю», - говорить дух.

На допомогу жінкам приїхали одні з найсильніших експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 - азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов і спадкова київська відьма Ярослава Федорова.

Ярославі приснився хлопець, що стоїть на колінах перед дівчиною. А ще - чоловік із півмісяцем, який сказав відьмі: «Знайди її». Що мав на увазі таємничий незнайомець із бачення Ярослави Федорової? Кого вона повинна знайти? Дізнайтеся у проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Хаял Алекперов теж отримав незвичайне послання. Джини веліли азербайджанському провидцю знайти жінку зі зв'язкою черепів... За описом виходить, що це - Ярослава Федорова! Невже київська відьма якось пов'язана з тим, що відбувається у зловісному будинку під номером «18»? Дізнайтеся подробиці у розслідуванні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 8 від 10.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 7