Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Подвійне вбивство на Сумщині: односельці захищають убивцю?
<p>У маленькому селі на Сумщині сталося криваве вбивство. Поліція зловила злочинця, який швидко визнав свою провину. Але чому односельці, як один, стали на захист убивці?</p> <p><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 9 від 11.02.2019 експерти розслідували обставини подвійного вбивства.</strong></p> <p>Одного жахливого дня все село потрясла шокуюча новина: в одному з будинків приватного сектора знайшли два трупи! Убитими виявилися Наталія Коденець і її син Михайло. Хлопець ще зовсім не встиг пожити. Він навчався на тракториста, був тихим, спокійним хлопцем.</p> <p>Поліція затримала за підозрою у вбивстві найкращого друга Михайла - 18-річного Олексія. Після допитів хлопець зізнався у скоєному. Однак чомусь ніхто з односельців не вірить у те, що це може бути правдою.</p> <p><strong>«Народний адвокат» Михайло Присяжнюк приєднався до розслідування Слідство ведуть екстрасенси 2019.</strong></p> <p>Задавши кілька питань односельчанам Михайла і Олексія, юрист з'ясував кілька цікавих деталей:</p> <ul> <li>Наташа і Михайло були вбиті точними ударами в шию, який могла завдати тільки добре підготовлена ​​людина.</li> <li>Жертви активно чинили опір своєму вбивці.</li> <li>Все місце злочину було залито кров'ю, а одяг Олексія залишився чистим і сухим.</li> </ul> <p><strong>В ході розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Михайло Присяжнюк дізнався, чому односельці сумніваються в тому, що саме Олексій вбив Наталю та її сина.</strong></p> <p>По-перше, 18-річний хлопець навряд чи міг би завдати такі рани. По-друге, близькі стверджували, що Олексій завжди був людиною з тонкою душевною організацією. Він навіть курку не міг зарізати, а при вигляді власної крові з носа - непритомнів. Невже за ґрати кинули невинного? Адвокат Олексія не робить нічого, щоб допомогти своєму підзахисному. Жителі села звернулися до експертів Слідство ведуть екстрасенси 2019, щоб ті допомогли знайти справжнього вбивцю. Люди бояться, що справжній злочинець досі на волі, поки бідний Олексій відбуває покарання ні за що.</p> <p><strong>За розслідування взялися одні з найсильніших екстрасенсів України - експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Олена Курилова та Ольга Стогнушенко.</strong></p> <p>Ольга налаштувалася на кровних родичів покійних Наталії та Михайла. Ясновидиця відчула чоловіка - можливо, батька Михайла. Невже це він убив власну сім'ю? Або до справи причетна його коханка? Дізнайтеся правду разом із проектом Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9 від 11.02.2019 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-8">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 8</a></p>

Подвійне вбивство на Сумщині: односельці захищають убивцю?

Всі випуски | 2019

Подвійне вбивство на Сумщині: односельці захищають убивцю?

У маленькому селі на Сумщині сталося криваве вбивство. Поліція зловила злочинця, який швидко визнав свою провину. Але чому односельці, як один, стали на захист убивці?

У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9 від 11.02.2019 експерти розслідували обставини подвійного вбивства.

Одного жахливого дня все село потрясла шокуюча новина: в одному з будинків приватного сектора знайшли два трупи! Убитими виявилися Наталія Коденець і її син Михайло. Хлопець ще зовсім не встиг пожити. Він навчався на тракториста, був тихим, спокійним хлопцем.

Поліція затримала за підозрою у вбивстві найкращого друга Михайла - 18-річного Олексія. Після допитів хлопець зізнався у скоєному. Однак чомусь ніхто з односельців не вірить у те, що це може бути правдою.

«Народний адвокат» Михайло Присяжнюк приєднався до розслідування Слідство ведуть екстрасенси 2019.

Задавши кілька питань односельчанам Михайла і Олексія, юрист з'ясував кілька цікавих деталей:

  • Наташа і Михайло були вбиті точними ударами в шию, який могла завдати тільки добре підготовлена ​​людина.
  • Жертви активно чинили опір своєму вбивці.
  • Все місце злочину було залито кров'ю, а одяг Олексія залишився чистим і сухим.

В ході розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Михайло Присяжнюк дізнався, чому односельці сумніваються в тому, що саме Олексій вбив Наталю та її сина.

По-перше, 18-річний хлопець навряд чи міг би завдати такі рани. По-друге, близькі стверджували, що Олексій завжди був людиною з тонкою душевною організацією. Він навіть курку не міг зарізати, а при вигляді власної крові з носа - непритомнів. Невже за ґрати кинули невинного? Адвокат Олексія не робить нічого, щоб допомогти своєму підзахисному. Жителі села звернулися до експертів Слідство ведуть екстрасенси 2019, щоб ті допомогли знайти справжнього вбивцю. Люди бояться, що справжній злочинець досі на волі, поки бідний Олексій відбуває покарання ні за що.

За розслідування взялися одні з найсильніших екстрасенсів України - експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Олена Курилова та Ольга Стогнушенко.

Ольга налаштувалася на кровних родичів покійних Наталії та Михайла. Ясновидиця відчула чоловіка - можливо, батька Михайла. Невже це він убив власну сім'ю? Або до справи причетна його коханка? Дізнайтеся правду разом із проектом Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9 від 11.02.2019 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 8