Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фатальні наслідки жахливих слів: яке прокляття вбиває чоловіків Анастасії?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проекті </span><a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2020" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><span>«Слідство ведуть екстрасенси» 2020</span></a><span> випуск 1 від 12.01.2020 ясновидці з’ясують, яка невідома сила вбиває чоловіків Анастасії Волкової. Настя – мама двох діток. Уже більше 10 років вона працює в приватному зоопарку, де реабілітують і лікують тварин. Зоопарк – це сімейна справа, яку заснували головна героїня і її покійний чоловік Юрій. Порятунок тварин – це сенс життя для Анастасії, навіть хижаки для неї – друзі. Жінка не боїться кормити дикого ведмедя з ложки, але неймовірно сильно хвилюється про свою передчасну смерть. Чи не безпідставні побоювання Насті? Дивіться онлайн у проєкті «Слідство ведуть екстрасенси» 2020.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Останнім часом Анастасію мучать кошмарні сни, у яких являється невідомий привид в масці. У програмі телеканалу СТБ «Слідство ведуть екстрасенси» жінка розкаже, що страшні сновидіння виникли після того, як у неї почалися стосунки з новим чоловіком Олегом. Потворний привид оселився в домі жінки, він переслідує її і вдень, і вночі. Тварини у зоопарку також почали дивно поводитися. Особливі зміни відбулися в поведінці тигрів і гепардів, яких Юрій щоранку годував особисто…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Погрози з того світу чи галюцинації?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Героїня 1 випуску проєкту «Слідство ведуть екстрасенси» вирішила, що божеволіє. Настя пройшла повне обстеження, але лікарі не знайшли відхилень. Екстрасенси – остання надія Анастасії Волкової повернути собі спокійне життя.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Розбиратися у цій історії будуть найсильніші ясновидці: <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> – відьма, екстрасенс і некромант та <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> – циганка, яка більше 18 років практикує магію. Аби з’ясувати, чи справді саме покійний чоловік переслідує Настю, ясновидиці вирішили викликати духа Юрія. Чи допоможе це розірвати порочне коло переслідувань і кошмарних снів? Що насправді полює за Анастасією Волковою? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Слідство ведуть екстрасенси» 2020 випуск 1 від 12.01.2020 на сайті Teleportal.ua.</span></p>

Фатальні наслідки жахливих слів: яке прокляття вбиває чоловіків Анастасії?

Фатальні наслідки жахливих слів: яке прокляття вбиває чоловіків Анастасії?


У проекті «Слідство ведуть екстрасенси» 2020 випуск 1 від 12.01.2020 ясновидці з’ясують, яка невідома сила вбиває чоловіків Анастасії Волкової. Настя – мама двох діток. Уже більше 10 років вона працює в приватному зоопарку, де реабілітують і лікують тварин. Зоопарк – це сімейна справа, яку заснували головна героїня і її покійний чоловік Юрій. Порятунок тварин – це сенс життя для Анастасії, навіть хижаки для неї – друзі. Жінка не боїться кормити дикого ведмедя з ложки, але неймовірно сильно хвилюється про свою передчасну смерть. Чи не безпідставні побоювання Насті? Дивіться онлайн у проєкті «Слідство ведуть екстрасенси» 2020.

Останнім часом Анастасію мучать кошмарні сни, у яких являється невідомий привид в масці. У програмі телеканалу СТБ «Слідство ведуть екстрасенси» жінка розкаже, що страшні сновидіння виникли після того, як у неї почалися стосунки з новим чоловіком Олегом. Потворний привид оселився в домі жінки, він переслідує її і вдень, і вночі. Тварини у зоопарку також почали дивно поводитися. Особливі зміни відбулися в поведінці тигрів і гепардів, яких Юрій щоранку годував особисто…

 

Погрози з того світу чи галюцинації?

Героїня 1 випуску проєкту «Слідство ведуть екстрасенси» вирішила, що божеволіє. Настя пройшла повне обстеження, але лікарі не знайшли відхилень. Екстрасенси – остання надія Анастасії Волкової повернути собі спокійне життя.

Розбиратися у цій історії будуть найсильніші ясновидці: Жанна Шулакова – відьма, екстрасенс і некромант та Рубіна Цибульська – циганка, яка більше 18 років практикує магію. Аби з’ясувати, чи справді саме покійний чоловік переслідує Настю, ясновидиці вирішили викликати духа Юрія. Чи допоможе це розірвати порочне коло переслідувань і кошмарних снів? Що насправді полює за Анастасією Волковою? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн проєкт «Слідство ведуть екстрасенси» 2020 випуск 1 від 12.01.2020 на сайті Teleportal.ua.