Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як народжується жорстокість в людині?
<p>У проекті ЕкспериментТИ в 3 випуску експерти програми провели шокуючі дослідження. Щоб вижити в суспільстві, потрібно бути соціально адаптованим до нього, слідувати загальноприйнятим правилам і законам. А що, якщо правил не існує? Як поведе себе людина, якщо буде знати, що навіть страшні її дії залишаться безкарними? </p><p>У програмі провели експерименти, щоб дізнатися, на що здатен індивідуум у різних критичних ситуаціях. До яких меж потрібно його довести, щоб прокинувся тваринний інстинкт? А як потім зупинитися? Не пропустіть 3 випуск проекту ЕкспериментТИ!</p>

Як народжується жорстокість в людині?

Як народжується жорстокість в людині?

У проекті ЕкспериментТИ в 3 випуску експерти програми провели шокуючі дослідження. Щоб вижити в суспільстві, потрібно бути соціально адаптованим до нього, слідувати загальноприйнятим правилам і законам. А що, якщо правил не існує? Як поведе себе людина, якщо буде знати, що навіть страшні її дії залишаться безкарними?

У програмі провели експерименти, щоб дізнатися, на що здатен індивідуум у різних критичних ситуаціях. До яких меж потрібно його довести, щоб прокинувся тваринний інстинкт? А як потім зупинитися? Не пропустіть 3 випуск проекту ЕкспериментТИ!