Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: У пошуках щастя: що робить людину щасливою?
<p>Щастя є, і програма ЕкспериментТИ шукає до нього шлях. Експерти програми спробують з'ясувати, як людина може стати щасливою і в чому це щастя полягає.</p><p>Гормон в тілі, що відповідає за щастя - серотонін. Він виробляється у кожної людини, але його рівень в крові може бути вище або нижче. Чи зможемо ми виробити його штучним шляхом? Як серотонін впливає на наш настрій, поведінку і навіть думки? А також у сьогоднішньому випуску проекту ми перевіримо поширені твердження про щастя!</p><p>Не пропустіть подробиці в 8 випуску програми ЕкспериментТИ 1 сезону</p>

У пошуках щастя: що робить людину щасливою?

У пошуках щастя: що робить людину щасливою?

Щастя є, і програма ЕкспериментТИ шукає до нього шлях. Експерти програми спробують з'ясувати, як людина може стати щасливою і в чому це щастя полягає.

Гормон в тілі, що відповідає за щастя - серотонін. Він виробляється у кожної людини, але його рівень в крові може бути вище або нижче. Чи зможемо ми виробити його штучним шляхом? Як серотонін впливає на наш настрій, поведінку і навіть думки? А також у сьогоднішньому випуску проекту ми перевіримо поширені твердження про щастя!

Не пропустіть подробиці в 8 випуску програми ЕкспериментТИ 1 сезону