Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Майстер-клас по сексуальності і таємні захоплення Даші Астаф'євої
<p>У ведучої шоу Вечір з Наталією Гаріповою 1 сезону 6 випуску в гостях спокуслива і сексуальна Даша Астаф'єва. Наталя намагалася розгадати секрет привабливості зірки і випитати деякі секрети про колег в шоу-бізнесі.</p><p>Даша поділилася порадами, як завжди виглядати спокусливо, навіть дала майстер-клас із сексуальності!</p><p>Співачка в програмі Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 зізналася, що не раз чула, що її недолюблюють за надмірну відвертість. Вона часто чує критику на свою адресу і навчилася не реагувати на неї.</p><p>За всю кар'єру у співачки траплялося також чимало незручних ситуацій. Одна з них - виступ на парубочому. Як все було - дивіться у програмі Вечір з Наталією Гаріповою сезон 1 випуск 10 онлайн.</p>

Майстер-клас по сексуальності і таємні захоплення Даші Астаф'євої

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Майстер-клас по сексуальності і таємні захоплення Даші Астаф'євої

У ведучої шоу Вечір з Наталією Гаріповою 1 сезону 6 випуску в гостях спокуслива і сексуальна Даша Астаф'єва. Наталя намагалася розгадати секрет привабливості зірки і випитати деякі секрети про колег в шоу-бізнесі.

Даша поділилася порадами, як завжди виглядати спокусливо, навіть дала майстер-клас із сексуальності!

Співачка в програмі Вечір з Наталією Гаріпова сезон 1 зізналася, що не раз чула, що її недолюблюють за надмірну відвертість. Вона часто чує критику на свою адресу і навчилася не реагувати на неї.

За всю кар'єру у співачки траплялося також чимало незручних ситуацій. Одна з них - виступ на парубочому. Як все було - дивіться у програмі Вечір з Наталією Гаріповою сезон 1 випуск 10 онлайн.