Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя Каменських і новий імідж
<p>У новому випуску шоу Вечір з Наталією Гаріповою 1 сезону в гості до Наталі Гаріпової завітала Настя Каменських.</p><p>Артистка і член журі шоу Х-фактор розповіла про сольну кар'єру і чому вставляє англійські слова в свої пісні. Гостя розповіла про причини зміни свого сценічного імені на NK, а також запропонувала варіанти його розшифровки.</p><p>До студії програми завітала і її подруга Маша Єфросиніна: дівчата зіграли в зіпсований телефон, передаючи одна одній слова з хіта NK.</p><p>Настя також воювала з ведучою на знання італійської: вони по черзі описували зірок, а противнику належало вгадати, про кого йде мова.</p><p>Дивіться більше конкурсів за участю Насті Каменських в 11 випуску шоу Вечір з Наталією Гаріповою онлайн.</p>

Настя Каменських і новий імідж

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Настя Каменських і новий імідж

У новому випуску шоу Вечір з Наталією Гаріповою 1 сезону в гості до Наталі Гаріпової завітала Настя Каменських.

Артистка і член журі шоу Х-фактор розповіла про сольну кар'єру і чому вставляє англійські слова в свої пісні. Гостя розповіла про причини зміни свого сценічного імені на NK, а також запропонувала варіанти його розшифровки.

До студії програми завітала і її подруга Маша Єфросиніна: дівчата зіграли в зіпсований телефон, передаючи одна одній слова з хіта NK.

Настя також воювала з ведучою на знання італійської: вони по черзі описували зірок, а противнику належало вгадати, про кого йде мова.

Дивіться більше конкурсів за участю Насті Каменських в 11 випуску шоу Вечір з Наталією Гаріповою онлайн.