Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Найсильніша людина Василь Вірастюк про жінок і зайву вагу
<p>У студії шоу Вечір з Наталією Гаріповою сезон 1 випуску 13 прийшов справжній чоловік, актор, спортсмен і найсильніша людина світу - Василь Вірастюк. Ведучій програми стало дуже цікаво побачити, що станеться, якщо тендітна дівчина розсердить велетня. Ви побачите, як виглядає танець справжнього чоловіка, почуєте казку про ріпку у виконанні Василя і дізнаєтеся, що стронгмен вважає дивним, а що нормальним. Крім того в студії покажуть унікальний експеримент - як поведуть себе чоловіки, якщо відчують конкуренцію.</p><p>Чи зміг український богатир щиро посміятися над собою, як відреагував на сміливий розіграш і чим налякав ведучу шоу Вечір з Наталією Гаріповою - дивіться в шоу Вечір з Гаріпова сезон 1 випуск 13.</p>

Найсильніша людина Василь Вірастюк про жінок і зайву вагу

Всі випуски | Сезон 1

Найкраще в сезоні

Найсильніша людина Василь Вірастюк про жінок і зайву вагу

У студії шоу Вечір з Наталією Гаріповою сезон 1 випуску 13 прийшов справжній чоловік, актор, спортсмен і найсильніша людина світу - Василь Вірастюк. Ведучій програми стало дуже цікаво побачити, що станеться, якщо тендітна дівчина розсердить велетня. Ви побачите, як виглядає танець справжнього чоловіка, почуєте казку про ріпку у виконанні Василя і дізнаєтеся, що стронгмен вважає дивним, а що нормальним. Крім того в студії покажуть унікальний експеримент - як поведуть себе чоловіки, якщо відчують конкуренцію.

Чи зміг український богатир щиро посміятися над собою, як відреагував на сміливий розіграш і чим налякав ведучу шоу Вечір з Наталією Гаріповою - дивіться в шоу Вечір з Гаріпова сезон 1 випуск 13.